Aprūpe dzīvesvietā
08.03.2023. (Līga LIEPIŅA)
Ziedu tirgotāji Sieviešu dienu gaida ar prieku
Limbažu veikala «Ziedi» saimniece Vēsma Skromane (no kreisās) ar kolēģēm Gundu Cilinsku un Ilzi Veliku arī šodien, Starptautiskajā sieviešu dienā, būs priecīgas sagaidīt ziedu pircējusLīgas LIEPIŅAS foto

Ziedu tirgotāji Sieviešu dienu gaida ar prieku

Starptautiskajā sieviešu dienā ziedu tirgotavās valda īpaša rosība, jo gan kungi steidz gādāt ziedus visu pazīstamo dāmu sveikšanai, gan pašas daiļā dzimuma pārstāves izvēlas puķes cita citas sumināšanai.

Vairāk...
08.03.2023. (Līga LIEPIŅA)
Arī metināšanā risināmi savi "cietie rieksti"
Lēdurdzietis Raimonds Dūcis ar ģimenes mīluli Roko, kurš no sava saimnieka neatkāpjas ne soliLīgas LIEPIŅAS foto

Arī metināšanā risināmi savi "cietie rieksti"

Lēdurdzietis Raimonds Dūcis šobrīd atrodas zināmas izvēles priekšā. Proti, viņš apdomā, kuru no saviem darbības virzieniem – paša uzņēmumu SIA «HRZ», kas sniedz metināšanas pakalpojumus, vai darbu ceļu būvē – attīstīt plašāk un nopietnāk.

Vairāk...
08.03.2023. (Edgars LĀKUTIS, Tiesībsarga biroja Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājas vietnieks)

Dzīve pansionātā – kāda tā ir? Līdz 19. martam pastāsti tiesībsargam!

Tiesībsargs jau vairākus gadus īpašu uzmanību velta situācijas apzināšanai senioru aprūpes namos jeb pansionātos. Daudzi no tiem apmeklēti, redzēti labāki un ne tik labi sadzīves apstākļi, sajusta siltāka un vēsāka attieksme pret klientiem, uzklausīti gaiši un arī skarbi stāsti par dzīvi pansionātā, kam sekojuši mūsu ieteikumi uzlabojumiem nākotnē.

Vairāk...
Kinokupols
08.03.2023. (Laila PAEGLE)
Skatuves runas konkursā pārstāvētas visas novada skolas
Pirmklasnieki saņēmuši diplomus, piedaloties savā pirmajā novada skolēnu skatuves runas konkursā. Par to atgādinās arī dāvanā saņemtie īpašie magnētiņiLailas PAEGLES foto

Skatuves runas konkursā pārstāvētas visas novada skolas

Saulainajā 3. martā Limbažu Bērnu un jauniešu centrā (BJC) norisinājās novada skolēnu skatuves runas konkurss. Tradicionāls pasākums, kas notiek jau daudzus gadus. Tomēr šoreiz tikšanās bija īpaša. Pēc administratīvi teritoriālās reformas pirmoreiz kopīgā konkursā atkal satikās bijušā Alojas, Limbažu un Salacgrīvas novada skolēni.

Vairāk...
08.03.2023. (Ieva OZOLA)

SIA «Limbažu slimnīca» varētu kļūt par novada pašvaldības īpašumu

Februārī Siguldas novada pašvaldība pieņēma lēmumu atsavināt jeb pārdot tai piederošās 77 617 (aptuveni 4,09%) SIA «Limbažu slimnīca» kapitāla daļas. Pārējie apmēram 95,91% pieder Limbažu novada pašvaldībai, kam šajā gadījumā ir pirmpirkuma tiesības.

Vairāk...
08.03.2023. (Ivita RENCE)

"Zaļā gaisma" dota arī mūspuses projektiem

Pagājušajā nedēļā noslēdzies Valsts kultūrkapitāla fonda pirmais 2023. gada projektu konkurss. 1,65 miljonu eiro finansējums piešķirts 549 dažādu nozaru projektiem. Veiksmīgo vidū ierindojušies arī Limbažu novada plāni. Jaunas vēsmas ienāks Limbažu un Salacgrīvas muzejā.

Vairāk...
Umurgas garāža
08.03.2023. (Elīna EZERIŅA, DAP Komunikācijas un dabas izglītības nodaļas vadītāja)

Tūjas liedagā manīts pirmais roņu mazulis

Tūjas pludmalē konstatēts šogad pirmais roņu mazulis, kas liecina par roņu sezonas sākšanos Latvijas piekrastē. Kā ik gadu, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) aicina roņiem netuvoties un sargāt tos no suņu uzbrukumiem.

Vairāk...
08.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Kad uzņēmējs grib "trokšņot", varbūt tas jāatļauj

Atpūtas kompleksa «Meža salas» saimnieks Roberts Šilings diskusijā par tūrisma jomas uzņēmējiem aktuālajiem jautājumiem aicināja pašvaldību risināt ar pasākumu rīkošanu saistītu problēmu. Pirms administratīvi teritoriālās reformas viņš ik pavasari vērsās pašvaldībā ar iesniegumu, lai saņemtu atļauju tādu koncertu rīkošanai, kas varētu traucēt apkārtējo māju iedzīvotāju naktsmieru.

Vairāk...
08.03.2023. (Ieva OZOLA)

Nedēļas nogalē vairākas avārijas bez cietušajiem

Nedēļas izskaņā Limbažu novadā noteikti varētu uzņemt filmu «Baltais ceļš līdzenumā». Sniegs putināja, vējš pūta un mērķtiecīgi izpludināja ceļu kontūras. Tas autovadītāju dzīvi pamatīgi apgrūtināja, un ne visiem izdevās izvairīties no iekļūšanas satiksmes negadījumos – novadā reģistrēti pieci. Valsts policijā ziņoja, ka cietušo tajos nav.

Vairāk...

Aptauja

Iestājies astronomiskais pavasaris. Vai to izjūtat?

Regulārais maksājums

Reklāma

Vidzemes veterinārais serviss
ArhīvsDarba laiks