Abonēt ir izdevīgāk
07.03.2023. (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Pēc sēklām – uz bibliotēku
Ar maiņas punkta piedāvājumu un jau pirmajā tā darbības dienā atnestajām sēklu paciņām iepazīstas Dace Liniņa (no labās), Rita Lavendele un Lilija DanceAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Pēc sēklām – uz bibliotēku

Skultes bibliotēkā atklāts augu un sēklu maiņas punkts. Līdzīgu iniciatīvu bibliotēkas vadītāja Rita Lavendele īstenoja arī pērnpavasar, un interese par to bija pietiekami liela. Tādēļ nolemts iesākto turpināt. "Tāds ir bibliotekāra uzdevums. Vākt kopā visu, kas saistās ar vietējo kopienu, tās vēsturi, notikumiem, paradumiem. Tāpēc domāju – kādēļ gan nepievērsties arī augiem un dārzkopības tradīcijām," spriež R. Lavendele.

Vairāk...
07.03.2023. (Linda TAURIŅA)
Fokusa grupās spriež par novada tūrisma tagadni un nākotni
Moderatores Agita Līviņa un Iveta Druva-Druvaskalne tikšanās laikā aicināja dalībniekus piedāvāt savas idejas kultūras tūrisma attīstības veicināšanai. Lūk, rezultāts! Visas tiks apkopotasLindas TAURIŅAS foto

Fokusa grupās spriež par novada tūrisma tagadni un nākotni

Turpinās Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas izstrāde, ko vada pašvaldības aģentūra «LAUTA». Plānots, ka tā noslēgsies ar sabiedrisko apspriešanu un apstiprināšanu rudens pusē. Šobrīd tiek vākta informācija, uz ko balstīs tūrisma nākotnes vīziju, mērķus un uzdevumus.

Vairāk...
07.03.2023. (Ivita RENCE)
Irmeju ģimenē amatniecība pāriet no paaudzes paaudzē
Ivars Irmejs pie uzbūvētās moduļu mājas, kas, pateicoties komandas darbam, no idejas pārtapusi par veiksmīgi īstenotu projektu

Irmeju ģimenē amatniecība pāriet no paaudzes paaudzē

Ikdienā piejūras pilsētiņa Ainaži izskatās pavisam klusa. Tā vien šķiet, ka, izņemot mazo centra veikaliņu un aptiekas darbību, pilsētā nekas īsti nenotiek. Taču, tuvāk iepazīstot ainažniekus, nākas pārliecināties, ka arī šajā pusē atrodami uzņēmīgi un talantīgi profesionāļi.

Vairāk...
07.03.2023. (Jeļena NOVAKA, SEB bankas privātpersonu komunikācijas vadītāja)

SEB banka piedāvā studentiem vasaras prakses programmu

SEB banka izsludinājusi pieteikšanos vasaras prakses programmai «Youth LAB». Tā sniedz iespēju iegūt zināšanas un praktisku darba pieredzi bankā, risināt reālus biznesa izaicinājumus, tikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem, iesaistīties aktivitātēs, kā arī izveidot profesionālas attiecības, kas ir svarīgas nākotnes kar­jerai.

Vairāk...
07.03.2023. (Ilga TIESNESE, Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja)
Biedrība «Vienoti mūzikā» novada domei prezentē nākotnes ieceres
Limbažu novada domē biedrība «Vienoti mūzikā» prezentēja ieceres, ko varētu piepildīt Ozolmuižas pilīJāņa RIŅĶA foto

Biedrība «Vienoti mūzikā» novada domei prezentē nākotnes ieceres

3. martā Limbažu domes administratīvās ēkas zālē pasaules latviešu mūzikas centrs «Vienoti mūzikā» Limbažu novada domes vadībai un deputātiem prezentēja ieceri Brīvzemnieku pagasta Ozolmuižas pils telpās veidot krātuvi, lai saglabātu un digitalizētu pasaulē izklīdušo latviešu mūzikas un kultūras vēsturisko mantojumu.

Vairāk...
07.03.2023. (Gunita OZOLIŅA)
Ar daudzu spēkiem Limbažos Ukrainai sasiets jauns aizsargtīkls
Tapis jauns uz Ukrainu sūtāms maskēšanās tīkls

Ar daudzu spēkiem Limbažos Ukrainai sasiets jauns aizsargtīkls

Pagājušajā nedēļā Limbažos tapa kārtējais Ukrainas bruņoto spēku lietošanai domātais kara tehnikas aizsargtīkls. No iepriekšējās siešanas reizes, kad aktīvisti darināja baltos aizsargtīklus Salacgrīvas draugiem Ukrainā, palika pāri daudz saziedotās gultasveļas. Bet topošajiem tīkliem vajadzīgs cits tonis.

Vairāk...
07.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

Izzinošs pārgājiens pa Alojas takām un ceļiem

Februāra pēdējā sestdienā Staiceles Tūrisma informācijas centrs (TIC) un tā vadītāja Inese Timermane aicināja interesentus iepazīt Aloju, izstaigājot janvārī savu jubileju svinējušās pilsētas takas un ceļus, iepazīstot dažādas vietas un iestādes, kā arī vairāk uzzinot par ievērojamiem vietējiem cilvēkiem.

Vairāk...
07.03.2023. (Liāna PODZIŅA, LGB Bērnu literatūras centra vadītāja)
LGB viesojās rakstniece Ruta Svaža un mākslinieks Gusts Linkevičs
Tikšanās dalībnieki Bērnu literatūras centrā

LGB viesojās rakstniece Ruta Svaža un mākslinieks Gusts Linkevičs

Limbažu Galvenās bibliotēkas (LGB) Bērnu literatūras centrā Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projektā «Ar pasaku azotē» viesojās bērnu rakstniece Ruta Svaža un mākslinieks Gusts Linkevičs. Viņi tikās ar Limbažu vidusskolas 5.b klases audzēkņiem un skolotāju Ievu Leimani.

Vairāk...
07.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu novada domes sēdē diskutē un lemj par Alojas Ausekļa vidusskolu
Šobrīd virs Alojas Ausekļa vidusskolas parādes durvīm ir šāds uzraksts. Pēc 2025. gada 1. septembra mainīsies izglītības iestādes statuss un šajā nosaukumā būs vārds "pamatskola"Lailas PAEGLES foto

Limbažu novada domes sēdē diskutē un lemj par Alojas Ausekļa vidusskolu

Limbažu novada domes februāra sēdes darba kārtībā bija divi jautājumi par Alojas Ausekļa vidusskolu. Viens bija par tās reorganizāciju par pamatskolu, otrs – par dalību Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna investīciju projektā «Izglītības iestāžu infrastruktūras pilnveide un aprīkošana», atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem piesakot tam Alojas Ausekļa vidusskolas "balto" un "sarkano" ēku.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks