Kinokupols
06.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Grāmata «Katvari pa Varavīksnes tiltu» – stāsts par deju gadsimta garumā
Limbažu kultūras namā tika prezentēta grāmata «Katvari pa Varavīksnes tiltu», kuras iniciatore ir ilggadējā TDA «Katvari» vadītāja, tagad – Goda vadītāja Taisa Aruma (no kreisās), grāmatas autore – Īrisa DaiņaAigas EVERTOVSKAS foto

Grāmata «Katvari pa Varavīksnes tiltu» – stāsts par deju gadsimta garumā

30. decembra vakarā Tautas deju ansamblis «Katvari» aicināja uz Limbažu kultūras namu, kur norisinājās koncerts un grāmatas «Katvari pa Varavīksnes tiltu» prezentācija. Uzrunājot klātesošos, TDA «Katvari» vadītājs Edžus Arums uzsvēra, ka šis ir pirmais sarīkojums pēc pāris gadu pauzes, kad kolektīvs un tā draugi atkal var sadejoties Limbažos. Taču satikšanās galvenais iemesls, protams, ir grāmata.

Vairāk...
06.01.2023. (Linda TAURIŅA)
Salacā sākusies lašu makšķerēšanas sezona
Salacgrīvas tūrisma informācijas centra sadarbībā ar biedrību «Makšķernieku klubs «Salackrasti»», izveidotais zīmola «Salaca.ir» logo upes popularizēšanai. Viens no mērķiem ir ieinteresēt arī makšķerēšanas tūristus

Salacā sākusies lašu makšķerēšanas sezona

1. janvārī sākās taimiņu/lašu makšķerēšanas sezona Salacā, kas ilgs līdz 10. maijam. Elektroniskās licences portālā «Manacope» 27. decembrī sāka tirgot posmam «Salaca II» un 30. decembrī – «Salaca I» (zonās A, B, C, un D).

Vairāk...
06.01.2023. (Līga LIEPIŅA)

Arī šogad iedzīvotāji aicināti skaitīt putnus dārzā

Janvāra pēdējā nedēļas nogalē (no 27. līdz 29.) Latvijas Ornitoloģijas biedrība ikvienu aicina iesaistīties stundu garā akcijā «Ziņo par putniem dārzā». Šī akcija gada pirmajā mēnesī notiks jau septīto sezonu. Tā ir lielisks veids, kā iepazīt lidoņus un palīdzēt to pētniekiem apzināt, kur un kādas putnu sugas Latvijā satopamas ziemas mēnešos.

Vairāk...
06.01.2023. (Laila PAEGLE)
Iedzīvotāji varēs iepazīties ar novada izglītības stratēģiju
Izglītības iestāžu vadītāji piedalās sanāksme, iepazīstoties ar dokumentu, kas ietekmēs viņu darbu turpmākajos piecos gadosLailas PAEGLES foto

Iedzīvotāji varēs iepazīties ar novada izglītības stratēģiju

Īsi pirms gadu mijas novada izglītības iestāžu vadītāji tika pulcēti uz sanāksmi, kurā darba grupa prezentēja sagatavoto novada izglītības stratēģijas projektu. «Auseklī» jau rakstījām, ka dokumenta izstrādāšana sākās septembrī. Aizvadīto mēnešu laikā strādāja četras tematiskās darba grupas, aptverot pieaugušo, pirmsskolas, profesionālās ievirzes un vispārējo izglītību.

Vairāk...
06.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Reģionu pārstāvji var pieteikties sarunu festivālam

9. un 10. jūnijā Cēsīs jau devīto reizi notiks sarunu festivāls «Lampa», kura mērķis allaž bijis veicināt sev un visai sabiedrībai svarīgu jautājumu skaidrošanu. Festivāla rīkotāji aicina pieteikt pasākumus arī Reģionu skatuvei. Diskusiju un citu aktivitāšu rīkotājiem tēmu, formātu un dalībnieku izvēlē ierobežojumu nav.

Vairāk...
06.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Būs vairāk informācijas par novada domes darbu

Arī Limbažu novada pašvaldības mājaslapā turpmāk tiks ievietots pārskats par pēdējā domes sēdē pieņemtajiem lēmumiem. Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilga Tiesnese pastāstīja, ka tādu pirms trīs mēnešiem pirmo reizi publicēja novada drukātajā informatīvajā izdevumā.

Vairāk...
06.01.2023. (Baiba JAKOBSONE, SPRK sabiedrisko attiecību projektu vadītāja)

No 1. februāra spēkā mazliet augstāki siltumenerģijas tarifi Salacgrīvā un Liepupē

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi jaunu siltumenerģijas tarifu SIA «EcoHeat Latvia». Tas stāsies spēkā 1. februārī. Mājsaimniecības līdz apkures sezonas beigām turpinās saņemt valsts noteikto atbalstu.

Vairāk...
06.01.2023. (Laila PAEGLE)

Novada skolas saņems 314 datoru

Limbažu novada skolas saņēmušas 314 jaunu datoru, kas piegādāti Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotajā Eiropas Savienības struktūrfondu projektā «Izglītības iestāžu digitalizācija 7.–9. klasēm».

Vairāk...
06.01.2023. (Laila PAEGLE)

Vidrižu devītklasniece uzaicināta uz valsts vēstures olimpiādi

Janvāra pirmajās dienās saņemti vēstures olimpiādes 2. posma (novada) rezultāti. Olimpiāde norisinājās 9. decembrī pārraudzītā tiešsaistē Limbažu Valsts ģimnāzijā. 9. klašu grupā startēja 17 dalībnieku. Bija pārstāvēta Liepupes, Staiceles, Vidrižu pamatskola, Limbažu Valsts ģimnāzija un Limbažu vidusskola.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs