Abonēt ir izdevīgāk
03.11.2023. (Laila PAEGLE)
Novada amatierteātri skatē apliecina savu labo līmeni
Staiceliešu izrāde «Pārdotie svētki» noslēdzās ar azartiskiem dančiem, radot līgo noskaņu arī vēlā rudenīLailas PAEGLES foto

Novada amatierteātri skatē apliecina savu labo līmeni

28. un 29. oktobrī Limbažos risinājās gadskārtējā novada amatierteātru skate. Pašvaldības Kultūras pārvaldes metodiķe Mārīte Saulīte, sestdienas rītā ievadot pasākumu, atzina, ka tie ir svētki visiem, kam tuvs teātris, – gan pašiem aktieriem un režisoriem, gan skatītājiem.

Vairāk...
03.11.2023. (Regīna TAMANE)
Limbažu vēstures mīlēšana ar… prātu
Remontdarbu laikā Parka ielā atklājušies bruģa fragmenti raisa sarunas par to vēsturisko vērtību, vajadzību un gatavību saglabāt Limbažos senatnīgumuRegīnas TAMANES foto

Limbažu vēstures mīlēšana ar… prātu

Limbaži tāpat kā citas vecpilsētas daudz ko sevī slēpj, bet ik pa laikam arī kaut ko atklāj. Kā nesen, kad Parka ielā, noņemot veco asfalta kārtu, netālu no Baumaņu Kārļa laukuma pavīdēja bruģa fragmenti. Nekāds lielais pārsteigums gan tas nebija, jo zināms, ka bruģakmeņi ielu rekonstrukciju laikā manīti arī Jūras, Cēsu ielā.

Vairāk...
03.11.2023. (Laura IRMEJA)
Salacgrīvas senioru sieviešu koris «Salaca» svin jubileju
Koris «Salaca» jubilejas koncertā kopā ar diriģentu Jāni Misiņu, ar flautu – Madara MisiņaLauras IRMEJAS foto

Salacgrīvas senioru sieviešu koris «Salaca» svin jubileju

Salacgrīvas kultūras namā 28. oktobrī īpašus svētkus svinēja vietējais sieviešu senioru koris «Salaca». Šogad tas atzīmēja interesantu gadskaitli – 60+1, jo ne vienmēr izdodas īstajā laikā noorganizēt svinības.

Vairāk...
03.11.2023. (Līga LIEPIŅA)
LBB fotokonkursā uzvar mūspuses bitenieku ģimene
Salacgrīvas puses bitenieka Nila Neretnieka meitas iemūžinātais portrets, kas novērtēts konkursā «Gada fotogrāfija biškopībā 2023»Annijas NERETNIECES foto

LBB fotokonkursā uzvar mūspuses bitenieku ģimene

Noslēdzies Latvijas Biškopības biedrības (LBB) rīkotais ikgadējais konkurss «Gada fotogrāfija biškopībā 2023». Salacgrīvietes Annijas Neretnieces iemūžinātais sava tēta, dravnieka Nila Neretnieka portrets (biškopja ekipējumā) novērtēts kā vislabākais kategorijā «Biškopja portrets».

Vairāk...
03.11.2023. (Laura IRMEJA)

Salacgrīvā uzlabo piekļuves vietu uz jūru, Ainažos tādu vēl plāno

Salacgrīvā pie pilsētas publiskās peldvietas top operatīvā transporta nobrauktuve uz jūru. Tā paredzēta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vieglākai un ātrākai nokļūšanai pludmalē krīzes situācijā. Darbus plānots pabeigt tuvākajā laikā.

Vairāk...
03.11.2023. (Mārīte PURMALE, Viļķenes bibliotēkas vadītāja)

Viļķenes erudīti ar jauniem rezultātiem uzsāk sesto sezonu

Oktobra nogalē Viļķenē notika šīs sezonas pirmais erudītu konkurss, kas aizvadījis jau piecas sezonas. Starp 50 bibliotekāres Mārītes Purmales sagatavotajiem jautājumiem bija arī daži saistībā ar Limbažu pilsētas 800. gadskārtas svinībām: par svētku galda garumu, par kalēja Kaspara Auzas dāvinātajiem zvaniem, īpašajiem svētku viesiem un teatralizētajiem personāžiem svētku gājiena priekšgalā.

Vairāk...
03.11.2023. (Edmunds IMŠA)

Kā vajadzētu svinēt Halovīnu?

Halovīnam vajadzētu būt ne tikai atvērto durvju un našķēšanās, bet arī pieklājības svētkiem. Lai gan kopumā bērni un jaunieši kļūst komunikabli un pirmie uzrunā vecākus cilvēkus, reizēm gadās arī "ķibeles".

Vairāk...
03.11.2023. (Līga LIEPIŅA)
Novada jauniešiem sporta diena Alojā
Limbažu novada jauniešu dienas «Sporto visi!» dalībnieki kopā ar pasākuma organizatoriemEsteres USTRISOVAS foto

Novada jauniešiem sporta diena Alojā

Aizvadītajā nedēļā Alojas sporta hallē norisinājās Limbažu novada jauniešu sporta diena «Sporto visi!». To organizēja novada Izglītības pārvaldes jaunatnes jomas darbinieki sadarbībā ar Alojas sporta metodiķi Stefāniju Sandru Kalniņu. Pasākumā Aloju, Limbažus un Salacgrīvu pārstāvēja pa vienai jauniešu komandai.

Vairāk...
03.11.2023. (Linda TAURIŅA)
Prieki un bēdas, kas savijas garā dzīves pavedienā
100 gadu starpība šķir gaviļnieci no Lūkasa – mazmazdēla Mārtiņa Sinkas un viņa dzīvesbiedres Antras atvases

Prieki un bēdas, kas savijas garā dzīves pavedienā

Šajā rudenī 100 gadu jubileju atzīmē limbažniece Irma MIKLĀVA. Ja "klausītu" pasei, tad svinības viņai pienāktos rīkot tikai 24. novembrī. Tomēr viņas faktiskais dzimšanas datums ir 8. septembris. Tā sagadījās, ka savulaik vecāki reģistrēt bērniņu devās ar aizkavēšanos, jo bija aizņemti darbos.

Vairāk...
Meža eksperti

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks