Abonēt ir izdevīgāk
03.03.2023. (Linda TAURIŅA)
Zemessardzes mīnmetēju vienībai vajadzīga nepārtraukta izaugsme
Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes mīnmetēju mācībās šāviens tiek imitēts, bet arī šādi treniņi ir nozīmīgi. Katram vienības zemessargam savs uzdevums jāveic precīziLindas TAURIŅAS foto

Zemessardzes mīnmetēju vienībai vajadzīga nepārtraukta izaugsme

Aizvadītās nedēļas nogalē Limbažos un pilsētas apkārtnē notika Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības. Tajās tika pārbaudītas visas brigādes mīnmetēju vienību spējas. To galvenais uzdevums ir iespējami īsākā laikā vajadzīgā vietā sniegt uguns atbalstu, šaujot vairāku kilometru attālumā pa mērķiem, kas neatrodas tiešā redzamībā.

Vairāk...
03.03.2023. (Inese KRONBERGA, «Luminor» sabiedrisko attiecību vadītāja)

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nav norādījuši savas pensijas mantinieku

Latvijas iedzīvotājiem jau kopš 2020. gada ir iespēja izvēlēties, kas mantos viņu pensijas 2. līmeņa uzkrājumus. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) informācija liecina, ka līdz šim iesniegumu par uzkrātā valsts fondētās pensijas kapitāla izmantošanu nāves gadījumā pirms pensijas vecuma iesnieguši vien 26% jeb aptuveni 345 tūkstoši no pašreizējiem valsts fondētās pensiju sistēmas dalībniekiem.

Vairāk...
03.03.2023. (Ivita RENCE)
Mārtiņa Grēves darbnīcā senie spēkrati atgūst otro elpu
Ikdienas braucieniem Mārtiņš Grēve sev pārbūvējis iespaidīgo «Honda» spēkratu, bet īpašām reizēm noder atjaunotais motocikls ar blakusvāģiIvitas RENCES foto

Mārtiņa Grēves darbnīcā senie spēkrati atgūst otro elpu

Skultes pagasta Mandegās, blakus Aģes upei – vietā, kur kādreiz darbojušās ūdensdzirnavas un joprojām saglabājušās slūžas un dzirnavu ēkas, kopā ar savu ģimeni apmeties Mārtiņš GRĒVE. Mašīnbūves inženieris, kurš ikdienā pārbūvē, atjauno un remontē motociklus un citu tehniku, savas dzimtas mājās atgriezies pirms vairāk nekā 20 gadiem.

Vairāk...
03.03.2023. (Ieva OZOLA)
Biedrība «9 arodi» aicina uz izstādi «Limbažnieces auž»
Biedrības «9 arodi» pārstāves Māra Eglīte (no labās), Dimatere Reklaite, Inga Jonatāne un Ruta Legzdiņa ir pārliecinātas, ka aušana ir intelektuāla un veselīga nodarbe, kas attīsta loģisko domāšanu un neļauj novecotIevas OZOLAS foto

Biedrība «9 arodi» aicina uz izstādi «Limbažnieces auž»

Līdz 1. aprīlim Limbažu novada pašvaldības ēkas vestibilā skatāma izstāde «Limbažnieces auž», kurā smalkos krāsu toņos un to salikumos biedrības «9 arodi» izpildījumā satopas gan etnogrāfija, gan jaunrade un modernas vēsmas.

Vairāk...
03.03.2023. (Daiga KĻANSKA, aģentūra LETA)

Pārmaiņas Salacgrīvas ostas valdē

Limbažu novada domes sēdē lemts par izmaiņām Salacgrīvas ostas valdē. Tajā iecelts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks valsts pārvaldes pakalpojumu pārvaldības jautājumos Mareks Gruškevics un zemkopības ministra biroja vadītāja Anna Vītola-Helviga.

Vairāk...
03.03.2023. (Ieva OZOLA)
Grupu dzīvokļu dalībnieki attīsta dažādas prasmes
Kādreizējais Ozolmuižas pamatskolas mājturības skolotājs Jurijs Līcis (no kreisās) nodarbības dalībniekiem parādīja, kā gofrēta kartona sloksnes ar izdomu un pacietīgu darbu var pārvērst interesantos dekorosIevas OZOLAS foto

Grupu dzīvokļu dalībnieki attīsta dažādas prasmes

Otrdien Sociālo pakalpojumu centrā Limbažos grupu dzīvokļu dalībnieki sanāca uz otro nodarbību pie kādreizējā Ozolmuižas pamatskolas mājturības skolotāja Jurija Līča. Uzdevums, pamatā izmantojot gofrētu kartonu, bija izveidot šī gada simbolu kaķi.

Vairāk...
03.03.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Vairākiem amatiermākslas kolektīviem būs jauni tērpi

Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII deju svētkiem, Limbažu novada pašvaldība atbalstījusi jaunu tērpu vai to papildinājumu sagādāšanu vairākiem mūspuses kolektīviem, piešķirot kopā 24 665 eiro.

Vairāk...
03.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Limbažnieki dosies uz Hanzas dienām Polijā

Limbažu pilsētas un novada pārstāvji no 22. līdz 25. jūnijam piedalīsies 43. Starptautiskajās Hanzas dienās Toruņā (Polija). Pašvaldības aģentūras «LAUTA» vadītāja Ilze Millere, aicinot domes deputātus atbalstīt šo plānu, atgādināja, ka Limbaži ir viena no astoņām Atjaunotās Hanzas savienības pilsētām Latvijā, un šis fakts allaž uzsvērts kā nozīmīgs.

Vairāk...
03.03.2023. (Līga LIEPIŅA)
Arī mūspusē novērota krāšņa ziemeļblāzma
Svētdienas vēlā vakarā Puikulē nejauši pamanītā un iemūžinātā ziemeļblāzmaVladimira DUBOVIJA foto

Arī mūspusē novērota krāšņa ziemeļblāzma

Gan naktī uz pirmdienu, gan otrdienu arī Latvijas iedzīvotāji varēja novērot ziemeļblāzmu. Tiesa, tikai reģionos, kur bija skaidras debesis. Krāšņā parādība vienā vai otrā naktī iemūžināta daudzviet arī Limbažu novadā. Kādam tā bija pirmā redzētā ziemeļblāzma, citam – viena no vairākām piedzīvotajām.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks