Kinokupols
03.01.2023. (Kristapa AUZENBERGA skatījums)
Kas sagaida 2023. gadā?
Kristapa AUZENBERGA skatījums

Kas sagaida 2023. gadā?

Vairāk...
03.01.2023. (Laila PAEGLE)
Projekts, pēc kura darbs tikai turpināsies
Limbažu vidusskolas skolotājas Anita Pūce (no kreisās), Sandra Rituma, Māra Ieleja, Ilze Ungure un Valda Kēnigsvalde, apmeklējot Itālijas uzņēmumu, kas ražo eļļu un vīnu

Projekts, pēc kura darbs tikai turpināsies

«Auseklī» jau rakstījām, ka Limbažu vidusskola pirmoreiz iesaistījusies Eiropas Savienības izglītības programmas «Erasmus+ K1» stratēģiskās partnerības projektā kopā ar kolēģiem no Grieķijas, Itālijas, Bulgārijas un Spānijas. Projekta oficiālo nosaukumu «Skilled: key compentences for building sustainability knowledge through food» varētu apmēram tulkot kā zināšanas par ilgtspējīgu pārtikas nozari un pašas pārtikas ilgtspēju.

Vairāk...
03.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Alojā noslēgusies akcija «Izrotā savu namu»

Alojas apvienības pārvalde decembrī jau trešo gadu aicināja Alojas pilsētas un pagasta iedzīvotājus piedalīties akcijā «­Izrotā savu namu». Tās uzdevums bija izveidot Ziemassvētku gaismu un citus rotājumus logiem, skatlogiem, ēku fasādēm un teritorijām, kas apskatāmas publiski.

Vairāk...
03.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Lādezera bibliotēkā sveic čaklākos lasītājus
Lādezera bibliotēkas vadītāja Valentīna Kukule (no labās) gada nogalē atkal aicināja čaklākos lasītājus uz kopīgu pasākumuLīgas ĀBELES-RUDZĪTES foto

Lādezera bibliotēkā sveic čaklākos lasītājus

Decembra beigās Lādezera bibliotēka rīkoja tradicionālo gada noslēguma pasākumu, kura neiztrūkstoša daļa ir čaklāko lasītāju sumināšana. Bibliotēkas vadītāja Valentīna Kukule pastāstīja, ka arī šoreiz uz pasākumu aicināti gan bērni, gan pieaugušie.

Vairāk...
03.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Noslēgušās folkloras un tautas mūzikas nozaru skates

Noslēgušās XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku folkloras un tautas mūzikas nozaru skates. Folkloras skatē piedalījās 222 kolektīvi, bet tautas mūzikas skatē – 61 kolektīvs, tostarp no mūspuses.

Vairāk...
03.01.2023. (Ieva OZOLA)

Likumsargi vēl būt saticīgākiem un iejūtīgākiem

Gadumijā svētku brīvdienu bija maz, tomēr arī šajā laikā likumsargiem nācās fiksēt virkni pārkāpumu un operatīvi iesaistīties dažādu situāciju risināšanā. Limbažu novada pašvaldības policijas ­(LNPP) priekšnieks Raivis Galītis informēja, ka bez konfliktiem un miera traucēšanas (skaļas mūzikas atskaņošanas) neiztika arī nule aizvadītajos svētkos.

Vairāk...
03.01.2023. (Valsts kanceleja)

Iedzīvotājiem būtiskākās izmaiņas likumos un noteikumos 2023. gada sākumā

Minimālās algas pieaugums līdz 620 eiro mēnesī, eID karte kā obligāts personu apliecinošs dokuments ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 15 gadu vecuma, pirmsskolas izglītības pedagogu zemākās algas likmes kāpums par 100 eiro, pensionēšanās vecuma paaugstināšana līdz 64 gadiem un 6 mēnešiem, jauns Pašvaldību likums.

Vairāk...
03.01.2023. (Gints ŠĪMANIS)

Sajust Ukrainas sirdsbalsi

Limbažu kultūras namā skatāmā izstāde «Ar Ukrainu sirdī» diezin vai kādu apmeklētāju var atstāt vienaldzīgu. Pirms Ziemassvētkiem šo vērtīgo pienesumu novadam, ko sarūpējusi limbažniece, Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere, apmeklēju dziļi personiskās noskaņās, jo manī Ukraina, un jo īpaši Krima, atstājusi neaizmirstamas atmiņas.

Vairāk...
03.01.2023. (Dainis KRŪMS)

«Impar» būs jāsaņemas

Latvijas 2. līgas florbola čempionāta pēdējo 2022. gada spēli Limbažu «Impar» aizvadīja izbraukumā Inčukalnā ar SK «Coyote». "Impariešiem" šī bija otrā tikšanās ar "koijotiem" viņu laukumā. Pirmajā mūsējie izrāva uzvaru papildlaikā. Kā veiksies šoreiz?

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs