Abonēt ir izdevīgāk
01.11.2023. (Linda TAURIŅA)
Limbažos pārliecinoši ienāk jauns sporta veids – disku golfs
Limbažnieks Agris Krapivņickis, veicot pirmo metienu no starta laukuma. Viņš un pārējie spēlētāji cer tikt līdz grozam, izdarot iespējami mazāk metienu ar diskuLindas TAURIŅAS foto

Limbažos pārliecinoši ienāk jauns sporta veids – disku golfs

Sestdien Limbažu Lielezera pludmalē notika vēsturiskas sacensības – disku golfa parka «Limbo» atklāšanas kauss. Dalībnieku vidū bija dažādi ļaudis no visas Latvijas, netrūka arī tādu, kuri pilsētu apmeklēja pirmo reizi, jo citādi, iespējams, līdz šejienei pat neatbrauktu.

Vairāk...
01.11.2023. (Edmunds IMŠA)

Parāda atmaksu varēs novilcināt. Limbažu novads par to domās

Latvijas pašvaldības un valdība mēģinājušas vienoties par nākamā gada pašvaldību ienākumiem un izdevumiem. Tomēr pilnīga vienprātība nav panākta, tāpēc arī sarunu dokuments tiek dēvēts par vienošanās un domstarpību protokolu. Uzreiz jāteic, ka ir laba ziņa – Limbažu novads nav 19 valsts nabadzīgāko vietvaru skaitā.

Vairāk...
01.11.2023.
Ukraiņu bērni apmeklē Latvijas skaistāko vietu
Projekta dalībnieki ekskursijā SiguldāIndras RUBES foto

Ukraiņu bērni apmeklē Latvijas skaistāko vietu

«Auseklī» jau esam rakstījuši, ka septembrī nodibinājums «Limbažu fonds» uzsāka neformālās izglītības projektu, papildus mācot šeit nokļuvušajiem ukraiņu bērniem un jauniešiem (arī viņu māmiņām) latviešu valodu, iepazīstinot ar mūsu tradīcijām, kopā dodoties ekskursijās.

Vairāk...
01.11.2023. (Ieva RATNIECE, Limbažu Valsts ģimnāzijas pedagogs-karjeras konsultante)
Karjeras nedēļa Limbažu Valsts ģimnāzijā
Ģimnāzijas devītklas­nieces kopā ar direktores vietnieci Viju Jevdokimovu (no kreisās) un karjeras konsultanti Ievu Ratnieci (no labās) uzņēmēj­darbības konferencē «UzdrīkstiesUzvarēt»

Karjeras nedēļa Limbažu Valsts ģimnāzijā

No 16. līdz 20. oktobrim Latvijā jau 11. reizi notika Karjeras nedēļa – pasākumu cikls, ko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē sadarbībā ar pilsētām un novadiem. Tajā ir iespēja iepazīt arvien jaunas tēmas – darba tirgus tendences, nākotnē pieprasītākās profesijas, skolā iegūto zināšanu un prasmju pielietojums izvēlētajā nozarē.

Vairāk...
01.11.2023. (Ingrīda BRIEDE)
LNKC Tradicionālās kultūras izcilības balva – Valteram Reizniekam
Valters Reiznieks, saņemot Tradicionālās kultūras izcilības balvuFoto no LNKC arhīva (fotogrāfs Kaspars TEILĀNS)

LNKC Tradicionālās kultūras izcilības balva – Valteram Reizniekam

"Valters to sen jau bija pelnījis!", "Izcilības balva izcilam meistaram. Ļoti, ļoti pelnīti!" – tādi un līdzīgi komentāri sociālajos medijos bija lasāmi pie ziņas, ka šogad Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) Tradicionālās kultūras izcilības balvu tautas mūzikas nozarē saņems limbažnieks, tautas mūzikas instrumentu restaurators, meistars un muzikants Valters Reiznieks.

Vairāk...
01.11.2023. (Linda TAURIŅA)

Iedzīvotājus aicinās apspriest vēja parkus Limbažu novadā

Limbažu novadā iecerēts veidot vēja elektrostaciju (VES) parkus. Šo projektu gatavojas īstenot AS «Latvenergo» un AS «Latvijas valsts meži» (LVM) kopuzņēmums SIA «Latvijas vēja parki», kas dibināta, lai veicinātu Latvijas virzību uz enerģētisko neatkarību un klimatneitralitāti.

Vairāk...
01.11.2023. (Liāna PODZIŅA, LGB Bērnu literatūras centra vadītāja)
Limbažos skolēni tikās ar rakstnieku Pāvilu Raudoni
Rakstnieks Pāvils Raudonis tikšanās reizē LGB Bērnu literatūras centrā

Limbažos skolēni tikās ar rakstnieku Pāvilu Raudoni

Oktobrī Limbažu Galvenās bibliotēkas (LGB) Bērnu literatūras centrā viesojās un ar skolēniem tikās rakstnieks Pāvils Raudonis. Tikšanās noritēja Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā «Ar pasaku azotē».

Vairāk...
01.11.2023. (Līga LIEPIŅA)
Alojā jaunieši piedalījās ēst gatavošanas meistarklasē
Kopā ar veselīga uztura meistarklases «Gatavo ar alojieti!» vadītāju Andu Bondari viens no dalībniekiem Sīmanis SiliņšGunas KRŪMIŅAS foto

Alojā jaunieši piedalījās ēst gatavošanas meistarklasē

Skolēnu brīvlaika nedēļā Alojas dienas centrā jaunieši bija aicināti piedalīties jaukā un vērtīgā pasākumā – meistarklasē «Gatavo ar alojieti!». Alojas pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» pavāre Anda Bondare trešdien interesentiem ierādīja kartupeļu pankūku un smalkmaizīšu gatavošanu.

Vairāk...
01.11.2023. (Edmunds IMŠA)

Nepilngadīgajiem nepārdod to, kas viņiem nav vajadzīgs

Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa priekšnieks Jānis Goba informēja, ka Valsts policijas darbinieki skolēnu brīvlaikā Limbažos un novadā veikuši kontrolpirkumus, un noskaidrots, ka veikalu darbinieki ievēro likumu – nepilngadīgie viņiem liegtās preces nopirkt nevar.

Vairāk...
Meža eksperti

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks