Abonēt ir izdevīgāk
01.09.2023.
Uz skolu!
Gata VILBRANTA foto

Uz skolu!

Lai visi ceļi ved uz skolu, kas sniedz zināšanas, dzīvesprieku, māca mīlēt cilvēkus un pasauli!

Vairāk...
01.09.2023. (Līga LIEPIŅA)

Arī vietējie aitu audzētāji aktualizē vilku jautājumu

Latvijas Aitu audzētāju asociācija ikvienu šo dzīvnieku audzētāju aicina iesaistīties Eiropas aitu audzētāju sāktajā kampaņā «Ugunskurs» – šodien, 1. septembrī, pulksten 19 aitu ganībās iekurt ugunskuru, lai tādējādi pievērstu uzmanību apstāklim, ka vilki apdraud ganāmpulkus.

Vairāk...
01.09.2023. (Spīdola LIELMANE, nodibinājuma «Limbažu fonds» valdes priekšsēdētāja)

«Limbažu fonds» teic paldies par atbalstu un priecīgiem brīžiem

Nodibinājumam «Limbažu fonds» (LF) arī šogad – kā parasti – tika piedāvāta iespēja ar Ineses Galantes fonda ziedotajiem ielūgumiem apmeklēt I. Galantes festivāla «Summertime» koncertus Dzintaru koncertzālē. Šie bija pēdējie «Summertime» pasākumi šādā formātā.

Vairāk...
01.09.2023. (Līga LIEPIŅA)
Mūspuses jaunie reindžeri piedalās Ziemeļvalstu jauniešu seminārā
Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta jaunie reindžeri, viļķenietes Ance Zeidmane (no kreisās) un Laura ČaksteLindas KAULIŅAS foto

Mūspuses jaunie reindžeri piedalās Ziemeļvalstu jauniešu seminārā

Aizvadītajā nedēļā Gaujas Nacionālā parka teritorijā norisinājās starptautiskais Ziemeļvalstu (Latvijas, Igaunijas, Somijas, Dānijas un Ukrainas) jauniešu seminārs, kurā Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta (ZBR) jaunos reindžerus pārstāvēja viļķenietes Ance Zeidmane un Laura Čakste.

Vairāk...
01.09.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Agrita vienmēr gribējusi būt tuvāk dabai
Agrita savas vadītās Vilzēnu bibliotēkas terasē, ko atklāja pērnIlvas BIRZKOPES foto

Agrita vienmēr gribējusi būt tuvāk dabai

Trīs gadus Vilzēnu bibliotēku vada Agrita GRAUDIŅA. Viņa mūspusē ir ienākusi no Rīgas un tagad izbauda lauku dzīves rimtumu. Lai uzzinātu ko vairāk, tikāmies Vilzēnu bibliotēkas omulīgajā terasē, kas tobrīd arī pasargāja no lietus. Viņa vēlētos, lai iedzīvotāji aktīvāk nāktu un apdzīvotu šo vietu, kas pieejama ikvienam.

Vairāk...
01.09.2023. (Līga LIEPIŅA)
Alojas «Saldo I.M.» bronza grāmatvežu sacensībās
«Saldo I.M.» komanda – Dana Čečiņa (no kreisās), Jana Paegle, Inga Možvillo, Deivija Vilnīte un Jana Aleksejeva – priecīgas par veiksmīgo dalību «Grāmatvežu čempionātā 2023»No žurnāla «IFinanses» albuma

Alojas «Saldo I.M.» bronza grāmatvežu sacensībās

Aizvadītajā nedēļā Rīgā norisinājās žurnāla «iFinanses» un sadarbības partneru organizētās atraktīvās sacensības «Grāmatvežu čempionāts 2023». Dalībai tajā atsaucās 70 interesentu, arī Alojas SIA «Saldo I.M.» komanda (valdes priekšsēdētāja Inga Možvillo un viņas kolēģes Deivija Vilnīte, Dana Čečiņa, Jana Paegle un Jana Aleksejeva).

Vairāk...
01.09.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Igatē atkal ikgadējais plenērs
Māksliniece Ilze Šteina palūkojas, kā veicas vienai no plenēra dalībniecēm

Igatē atkal ikgadējais plenērs

Igatē aizritējis jau ceturtais mākslas plenērs. To rīkoja radošā darbnīca «Celle» sadarbībā ar kultūras izglītības centru «Melngaiļa sēta» un sporta un kultūras centru «Vidriži». Plenēram atsaucās un savas krāsas un audeklu līdzi ņēma padsmit interesentu – gan ar pieredzi gleznošanā, gan bez tās.

Vairāk...
01.09.2023. (Edīte MELNE)
Pociemā noslēdzas novada tenisa čempionāts
Čempionāta finālisti kopā ar turnīra rīkotāju Imantu Ķīkuli (priekšplānā)

Pociemā noslēdzas novada tenisa čempionāts

26. augustā Pociema daudzfunkcionālajā sporta laukumā risinājās Limbažu novada tenisa čempionāts, ko rīkoja Katvaru pagasta sporta metodiķis Imants Ķīkulis. Turnīra sākumā mazliet līņāja, taču tas nenobiedēja sportistus. Sacensības bija spraigas, piedalījās tenisa entuziasti no Limbažiem, Umurgas un Pociema.

Vairāk...
01.09.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažos notika Alda Šūpulnieka Vasaras parasporta spēles
Lielezera pludmalē pulcējušies Vasaras parasporta spēļu, kas Limbažos notika pirmoreiz, dalībniekiBeātes KOŽINAS foto

Limbažos notika Alda Šūpulnieka Vasaras parasporta spēles

25. augustā Limbažu Lielezera pludmalē pirmoreiz notika Alda Šūpulnieka Vasaras parasporta spēles cilvēkiem ar fizisku invaliditāti. Tās rīkoja Latvijas Paralimpiskā komiteja sadarbībā ar lieldraugu «Mēness aptieka» un Limbažu novada pašvaldību, Olimpisko centru (OC) «Limbaži», godinot limbažnieka, Latvijas paralimpiskā sporta celmlauža un trenera A. Šūpulnieka piemiņu.

Vairāk...
Līgo piedāvājums

Aptauja

No jūlija neatdalāmie plastmasas pudeļu un tetrapaku korķi ES valstīs obligāti. Ko par to domājat?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks