Umurgas garāža
01.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu Valsts ģimnāzijā – atkal sarunas par vēlmēm un iespējām
Ģimnāzisti ieklausās tajā, ko viņiem iesaka sabiedriski aktīvā žurnāliste un politiķe Inese VoikaLailas PAEGLES foto

Limbažu Valsts ģimnāzijā – atkal sarunas par vēlmēm un iespējām

Pagājušās ceturtdienas vakarā Limbažu Valsts ģimnāzijas vecāko klašu skolēni bija aicināti uz tikšanos ar dažādu jomu speciālistiem, lai parunātos par vēlmēm un iespējām, uzklausītu viņu pieredzi un ieteikumus, uzdotu dažādus jautājumus, meklējot atziņas, kas palīdzētu atrast savu īsto karjeras un dzīves ceļu.

Vairāk...
01.03.2023. (Līga LIEPIŅA)
Samazinoties piena iepirkuma cenām, piensaimnieks Mārtiņš Gierkens rīkojies laikus
Lēdurgas pagasta J. Gierkena zemnieku saimniecības īpašnieks Mārtiņš Gierkens pie sava atlikušā slaucamo govju ganāmpulkaLīgas LIEPIŅAS foto

Samazinoties piena iepirkuma cenām, piensaimnieks Mārtiņš Gierkens rīkojies laikus

Lēdurgas pagasta J. Gierkena zemnieku saimniecībā ir viens no ražīgākajiem piena ganāmpulkiem Latvijā. Lauksaimniecības datu centrs apkopojis, ka 2021./2022. piena pārraudzības gadā šajā saimniecībā (ar vidējo govju skaitu nedaudz virs 800) no vienas piena devējas izslaukts vidēji 11 t (11 012 kg) gadā.

Vairāk...
01.03.2023. (Ilze RŪTENBERGA-BĒRZIŅA, LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja)

Konkurss skolēniem «Šodien laukos» sāk jauno sezonu

Marta sākumā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) jau astoto reizi skolēnus aicinās piedalīties konkursā «Šodien laukos», ļaujot pilnveidot savu izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, dodoties dabā un pildot dažnedažādus uzdevumus.

Vairāk...
Aprūpe dzīvesvietā
01.03.2023. (Roberts ŠILINGS, atpūtas kompleksa «Meža salas» saimnieks, latviskās dzīvesziņas kopējs)

Karsto sirdspukstu nakts

Kad pasauli apvija sniegs un auksta vēja dvesma, Puikules muižā 17. februāra vakarā sirdi sildīja un telpas pildīja nodibinājuma «Limbažu fonds» dibinātāju un atbalstītāju smaidi un labestība. Šai laikā, kad arvien lielāka daļa dzīves notiek ekrānos un cilvēki arvien vairāk jāsatiek sociālajos tīklos, «Limbažu fonda» iniciatīva pulcēt vienkopus novada ļaudis ir ne tikai lieliska, bet arī ļoti nepieciešama.

Vairāk...
01.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Aicina uzņēmējus domāt par «Limbažiem 800» produktiem

Februāra sēdē Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Anna Poindere aicināja uzņēmējus gatavoties Limbažu 800 gadu jubilejai, veidojot lielajam notikumam veltītus produktus. Piedāvājumā varētu būt gan suvenīri, gan dažādi jaunumi, bet tikpat labi klientu jau iecienītas preces varētu papildināt ar astoņsimtgades logo «L800!».

Vairāk...
01.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažus apmeklē «Jaunās Vienotības» Saeimas frakcijas deputāti
Maiznīcas «Lielezers» ražošanas ceha vadītājs Valters Kanopa (no labās) ciemiņiem izrādi ceptuviIlzes ŽŪRIŅAS-DAVIDČUKAS foto

Limbažus apmeklē «Jaunās Vienotības» Saeimas frakcijas deputāti

Piektdien Limbažos viesojās apvienības «Jaunā Vienotība» politiķu grupa: Saeimas frakcijas vadītājs Ainārs Latkovskis un deputāti Jānis Patmalnieks, Jānis Skrastiņš, Atis Labucis, Ilze Vergina un Agita Zariņa-Stūre. Viņus uzņēma partijas «Vienotība» Limbažu nodaļas biedri.

Vairāk...
Kinokupols
01.03.2023. (Ilze KAPMALE, Limbažu novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste)

Limbažu Valsts ģimnāzijas vienpadsmitklasniece uzaicināta uz latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādi

Saņemti 1. februārī notikušā 11.–12. kla­šu latviešu valodas un literatūras olimpiādes novada posma rezultāti. Olimpiādē startēja 15 dalībnieku, pārstāvot Limbažu Valsts ģimnāziju, Limbažu un Salacgrīvas vidusskolu.

Vairāk...
01.03.2023. (Ieva OZOLA)

Jāizvēlas ceļa un laikapstākļiem atbilstošs ātrums un distance

Aizvadītās nedēļas izskaņā atkusnis, sals un putenis bija sagādājuši tādu apstākļu buķeti, kas atsevišķu braucēju dienas plānos ieviesa būtiskas korekcijas.

Vairāk...
01.03.2023. (Ivita RENCE)
«Tingeltangela deju putenī» griezās vietējie dejotāji un vieskolektīvi
Salacgrīvas kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs «Tingeltangels» kopā ar bijušo vadītāju Jāni Ērgli (priekšplānā no kreisās) un viņa dēlu, tagadējo vadītāju Dāvi ĒrgliIvitas RENCES foto

«Tingeltangela deju putenī» griezās vietējie dejotāji un vieskolektīvi

Sestdien Salacgrīvas kultūras centrā norisinājās tradicionālais «Tingeltangeļa deju putenis», uz ko vietējais vidējās paaudzes deju kolektīvs jau ceturto reizi viesos aicināja draugu kolektīvus. Šoreiz kopā sanāca 11 kolektīvu – 260 dažāda vecuma dejotāji no tuvākām un tālākām pilsētām.

Vairāk...

Aptauja

Iestājies astronomiskais pavasaris. Vai to izjūtat?

Regulārais maksājums

Reklāma

Vidzemes veterinārais serviss
ArhīvsDarba laiks