Abonēt ir izdevīgāk
01.02.2023. (Laila PAEGLE)
Umurgas pamatskolas lielais ieguvums – pārbūvētā sporta zāle
Umurgas pamatskolas direktore Valentīna Ozola (no kreisās) un sporta skolotāja Inta Mežgaile var priecāties par beidzot renovēto zāliLailas PAEGLES foto

Umurgas pamatskolas lielais ieguvums – pārbūvētā sporta zāle

Umurgas pamatskolā šī mācību gada lielākais ieguvums, protams, ir pārbūvētā sporta zāle. Remontdarbi noslēdzās pērnvasar, un rudenī skolēni un skolotāji jau varēja izmantot zāli, ko vairs nevar ne pazīt. Svinīga atklāšana ar apsveikuma runām gan izpalika. Skolas direktore Valentīna Ozola teic, ka gan pati, gan viss kolektīvs vairāk ir darītāji, nevis runātāji.

Vairāk...
01.02.2023. (Gita GŽIBOVSKA, VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste)

Telefonkrāpnieki allaž aktīvi

2022. gadā Valsts policija (VP) reģistrējusi vairāk nekā 2000 telefonkrāpšanas mēģinājumu un krāpšanas gadījumu. Lielākoties iedzīvotāji vērsušies policijā informācijas nolūkā, jo nav noticējuši viltvāržiem.

Vairāk...
01.02.2023. (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Valmieras teātra pagaidu mājas ierīkotas «Kurtuvē»
Valmieras drāmas teātra direktore Evita Ašeradena un režisors, scenogrāfs Reinis Suhanovs pauž gandarījumu par to, cik operatīvi izdevās iekārtot trupas pagaidu mājvietu kādreizējā pilsētas katlumājāAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Valmieras teātra pagaidu mājas ierīkotas «Kurtuvē»

Kaut Valmieras drāmas teātra (VDT) ēka Lāčplēša ielā 4 ir daļēji nojaukta, trupas darbs nav apstājies. Top gan jauni iestudējumi, gan tiek spēlētas izrādes. Pagaidām vēl ir izmantojama Apaļā zāle pārbūvējamajā ēkā, taču kopš pagājušā gada nogales teātris lielākoties apdzīvo savu jauno mājvietu Valmieras centrā – topošo laikmetīgās mākslas telpu «Kurtuve».

Vairāk...
01.02.2023.

Tver mirkli un piedalies VARAM fotokonkursā!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina visus interesentus līdz 1. martam piedalīties fotokonkursā «Vide, klimats un es». Tā mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz vides aizsardzību un klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanas nozīmi mūsdienās.

Vairāk...
01.02.2023. (Ieva OZOLA)

Atbalsta grupa līdzatkarīgajiem – iespēja mainīt dzīvi uz labu

Nākamceturtdien Limbažos, Vecajā Sārmes ielā 10, darbu sāks atbalsta grupa «Rūpēs par citiem pasargāt sevi» līdzatkarīgajiem. Tās vadītāja sociālā darbiniece Madara Auziņa pastāstīja, ka grupas izveide ir daļa no Labklājības ministrijas pilotprojekta, kurā viņa kopā ar citu pašvaldību speciālistiem izstrādā sociālā darba metodes.

Vairāk...
01.02.2023. (Linda TAURIŅA)

Limbažus apmeklē VARAM ministrs Māris Sprindžuks

Piektdien Limbažos viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, kurš tikās ar domes vadību un novada pašvaldības darbiniekiem. Šī bija salīdzinoši neilga darba vizīte ar mērķi apspriest dažādas aktualitātes, kas attiecas uz pašvaldību darbu. Ministrs Limbažus apmeklēja pa ceļam uz Cēsīm.

Vairāk...
01.02.2023. (Līga LIEPIŅA)
Izstādē par gulbjiem Dabas muzejā izcelts arī salacgrīvieša devums
Izstādē «Gulbji – zināmais un nezināmais» iepazīstams arī salacgrī­vietis Juris Lipsbergs, kurš gulbju izpētei Latvijā veltījis teju 30 sava mūža gadusRuslana MATROŽA foto

Izstādē par gulbjiem Dabas muzejā izcelts arī salacgrīvieša devums

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā ikviens aicināts iepazīties ar izglītojošu izstādi «Gulbji – zināmais un nezināmais». Tā vēsta par šī cēlā putna sugu daudzveidību, dzīvesveidu un galvenajiem apdraudējumiem, tāpat sniedz ieskatu gulbju pētniecībā un tās vēsturē.

Vairāk...
01.02.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Ar sirsnīgu satikšanos noslēgusies Limbažu lauku sieviešu apvienības «Lemisele» izstāde
«Lemiseles» dalībnieces kopā ar saviem gleznošanas skolotājiem Džonu un Sandru Delgalvjiem (vidū) un LGB klientu apkalpošanas centra vadītāju Zani Balodi (no kreisās) un direktori Dzintru DzeniIevas ZAĶES foto

Ar sirsnīgu satikšanos noslēgusies Limbažu lauku sieviešu apvienības «Lemisele» izstāde

Sestdien Limbažu Galvenajā bibliotēkā (LGB) notika Limbažu lauku sieviešu apvienības «Lemisele» gleznu izstādes «Senais, mainīgais un skaistais» noslēgums. Tā bibliotēkā bija skatāma divus mēnešus, un apmeklētājus priecēja 17 dalībnieču, kā arī abu skolotāju – Džona un Sandras Delgalvju – darbi.

Vairāk...
01.02.2023. (Līga LIEPIŅA)
Interesenti izstaigāja Staiceles ceļus un taciņas
Pārgājiena dalībnieki skatu laukumā pie Salacas

Interesenti izstaigāja Staiceles ceļus un taciņas

Nedēļas nogalē dienu pirms Staiceles pilsētas jubilejas svinībām Staiceles tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Timermane aicināja iepazīt "gaviļnieci", izstaigājot tās ceļus un takas, vietējās iestādes un nozīmīgos objektus. Dalībai izzinošajā gājienā atsaucās gan vietējie, gan interesenti no Salacgrīvas un Ogres.

Vairāk...
Meža eksperti

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks