Esam informēti, zinoši, atbildīgi, motivēti!

15.03.2023.

Limbažnieks saņem Ukrainas vēstniecības pateicības rakstu (ziņa/aktualitāte)

SIA Viesulis Plus valdes loceklis Pēteris Tūcis rāda saņemto Ukrainas vēstniecības pateicības rakstu un teic, ka par iesaistīšanos uz Ukrainu sūtāmo spēkratu remontā un apkopē nav bijis divu domu. Viņa izvēli ar nepārprotamu ķepas mājienu pie Nissan markas džipa, kam šobrīd jau vajadzētu būt Bahmutā, akceptē arī kolektīva četrkājainā pārstāve Ambera

Marta sākumā SIA Viesulis Plus valdes loceklis Pēteris Tūcis saņēma Ukrainas vēstniecības Latvijas Republikā pateicības rakstu par principiālu Ukrainas atbalstu tās cīņā pret Krievijas agresiju un tehniskās palīdzības sniegšanu. Šāda līmeņa atzinība viņam bija negaidīta, toties sajūtas – ļoti pacilājošas. Palīdzības Ukrainai sniegšanas organizatora Arņa Rukmaņa aicinājumam tehniski sagatavot uz šo valsti sūtāmos transportlīdzekļus Pēteris savulaik atsaucies uzreiz. – Tur nebija pat divu domu! – viņš apliecina.

Līdz šim servisā uz remontu un apkopi paviesojušies jau 14–15 spēkratu, tostarp divas ātrās palīdzības mašīnas un tikpat skolēnu pārvadāšanai paredzētu autobusu. Pašu remontēto ātro palīdzību pat ieraudzījuši un pazinuši kādā ziņu raidījumā. – Viena no mūsu sūtītajām automašīnām “neizdzīvoja” pat vienu dienu. To uzreiz iznīcināja, bet prieks, ka daudzas vēl brauc, – pastāstīja limbažnieks.

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu ar treileri no Jēkabpils uz Limbažiem atgādāts džips Nissan King Cab, kam jau tūlīt vajadzēja doties uz Bahmutu. – Panācām, ka to var iedarbināt, novērsām antifrīza noplūdes, uzlikām jaunu akumulatoru, samainījām degvielas filtrus un eļļas, tūlīt liksim jaunas riepas, – lielākos jau no paša rīta paveiktos darbus uzskaitīja sarunbiedrs. Viņš piebilda, ka mašīnas, ja reiz atvestas uz Limbažiem, te nevar stāvēt nedēļām ilgi. Tās ir ļoti vajadzīgas, ļaudis Ukrainā tās ļoti gaida. Precīza šādu auto remonta laika grafika nav. Tiklīdz ir vajadzība, kolektīvs nāk strādāt pat naktī.

Pēc palīdzības sniegšanas organizatoru A. Rukmaņa un Pētera Dimanta stāstītā, konkrētais auto kalpos izlūkdienesta vajadzībām. Runājot par prognozējamo auto mūža ilgumu, P. Tūcis izteicās piesardzīgi, bet cerīgi: – Jārēķinās, ka tā tomēr ir pati frontes līnija... Bet sūtām auto turp ar vislabākajām domām. Turklāt vēl neviens transportlīdzeklis nav izbraucis no Latvijas tukšā. Līdz šim savu artavu medicīnas preču veidā devusi, piemēram, SIA Pirts aptieka, ukraiņiem nepieciešamo lietu sagādāšanā iesaistījušies arī citi atbal­stī­tāji. – Cilvēki grib palīdzēt kā nu katrs var! – gandarījumu par līdzcilvēku attieksmi pauda uzņēmējs. Viņš ļoti gaida, kad karš beigsies un beidzot iestāsies miers.

Ievas OZOLAS teksts un foto

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks