Projekti

Esam informēti, zinoši, atbildīgi, motivēti!

Esam informēti, zinoši, atbildīgi, motivēti!
Projekta mērķis ir kvalitatīva, sabiedrībai nozīmīga, nekomerciāla un daudzveidīga satura veidošana. Limbažu novada iedzīvotāji uzzinās par aktualitātēm novadā, reģionā un valstī. Viņiem būs iespēja, sekojot līdzi sabiedrībā nozīmīgiem procesiem, vērtēt notiekošo, problēmas un risinājumus. Atsevišķās publikācijās pētīsim to, kā, kā modernais dzīvesveids ienāk lauku vidē, kā mainās iedzīvotāju paradumi un runāsim par latviskajām vērtībām. Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām, uzrunāsim vēlētājus, aicinot izteikt viņu cerības un pārdomas. Intervēsim zināmus esošos un bijušos novadniekus, kuru veiksmes stāsti un gūtās atziņas iedvesmo līdzcilvēkus modernai un kvalitatīvai dzīvei digitālajā laikmetā.
06.01.2023.
Iedzīvotāji varēs iepazīties ar novada izglītības stratēģiju (ziņa/aktualitāte)

Iedzīvotāji varēs iepazīties ar novada izglītības stratēģiju (ziņa/aktualitāte)

Īsi pirms gadu mijas novada izglītības iestāžu vadītāji tika pulcēti uz sanāksmi, kurā darba grupa prezentēja sagatavoto novada izglītības stratēģijas projektu. ­Auseklī jau rakstījām, ka dokumenta izstrādāšana sākās septembrī. Aizvadīto mēnešu laikā strādāja četras tematiskās darba grupas, aptverot pieaugušo, pirmsskolas, profesionālās ievirzes un vispārējo izglītību.

Vairāk...
06.01.2023.
«Mieriņa» saimniece ar nerimstošu optimismu raugās uz priekšu (ziņa/aktualitāte)

«Mieriņa» saimniece ar nerimstošu optimismu raugās uz priekšu (ziņa/aktualitāte)

Alojas SIA «Mieriņš», kas līdz ar viesu namu un kafejnīcu nodrošina arī publiskās pirts darbību, saimniece Baiba SIKTĀRE, atskatoties uz pagājušo gadu, ar sev raksturīgo optimismu teic, ka kopumā klājies labi. Ar tikpat pozitīvu skatu uzņēmēja raugās arī uz priekšu.

Vairāk...
04.01.2023.
Pašvaldību likums pieņemts, nākamais izaicinājums –  to piemērot (ziņa/aktualitāte)

Pašvaldību likums pieņemts, nākamais izaicinājums – to piemērot (ziņa/aktualitāte)

1. janvārī stājās spēkā jauns pašvaldību likums. Tā pirmajā rindkopā nosauktais mērķis ir nodrošināt demokrātisku, tiesisku, efektīvu, ilgtspējīgu, atklātu un sabiedrībai pieejamu pārvaldi katras pašvaldības administratīvajā teritorijā, kā arī līdzsvarotu pašvaldības pakalpojumu pieejamību. Vai izmaiņas palīdzēs mērķi sasniegt, droši vien rādīs laiks.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs