Esmu piederīgs Latvijai

03.11.2017.

Mans labais darbs Latvijai

Skolēnu eseju konkursam, ko Auseklis rīkoja Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā Ar saknēm Latvijā, saņēmām 62 darbus no 14 izglītības iestādēm: Limbažu novada ģimnāzijas, Salacgrīvas, Staiceles, Alojas Ausekļa, Krimuldas un Limbažu 3. vidusskolas, Ozolmuižas, Garlība Merķeļa Lēdurgas, Umurgas, Vidrižu, Pāles, Lādezera, Baumaņu Kārļa Viļķenes un Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas. 

Paldies visām skolām par atsaucību, skolēniem – par interesantajām atziņām un aizkustinošajiem stāstiem, tāpat pedagogiem par savu audzēkņu pamudināšanu un iedvesmošanu! Skolēni šajos darbos atklājuši gan savus nākotnes sapņus, gan pārdzīvojumus, varbūt pat dziļi sirdī glabātus noslēpumus. Lasot esejas, brīžam gribējās pasmaidīt, bet dažbrīd acīs no saviļņojuma sariesās asaras – cik vienkārši un mīļi pusaudži un jaunieši raksta par savām mājām, ģimeni un mūsu Latviju – vienīgo visiem kopā sargājamo un lolojamo. 

Lai esejas publicētu pilnībā, būtu jāizdod grāmata, tāpēc šajā avīzes pielikumā – tikai daļa no visiem darbiem, to fragmenti. Lasiet, priecājieties, ka tepat mums blakus ir skolēni, kuros ir tik patiess un neuzspēlēts patriotisms, un vienlaikus padomāsim, kāds ir mūsu katra devums tēvzemei.

Meža eksperti

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks