Vents, Centis, Gotfrīds
2021. gada 06.marts

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

24.II 1 komentārs

Limbažniece NVO vārdā brīdina – Covid-19 var radīt sociālo katastrofu

Pagājušajā nedēļā limbažniece Inese Vaivare pārstāvēja nevalstisko sektoru valdības un sociālo partneru sēdē, kurā runāja par stratēģiju Covid-19 krīzes mazināšanai 2021. gadā. Viņa analizēja, kam šobrīd pandēmijas dēļ visvairāk nepieciešama palīdzība un kā to var sniegt valsts un sabiedrība.

vairāk...
24.II 0 komentāri

Šonedēļ iedzīvotāju vakcinēšanu sākuši ģimenes ārsti

Šonedēļ iedzīvotāju vakcinēšanu pret Covid-19 sākusi daļa ģimenes ārstu. Vakcinēšanas plānā prioritārā grupa ir cilvēki vecumā virs 70 gadiem. Lai aptvertu šajā grupā visus, kuri vēlas potēties, Veselības ministrija (VM) aicina tos, kuri vēl nav pieteikušies interneta vietnē «www.manavakcina.lv» vai pa tālruni 8989, sazināties ar savu ģimenes ārstu.

vairāk...
23.II 0 komentāri

Mūspuses sociālajās iestādēs pabeigta vakcinācija pret Covid-19

Limbažu slimnīcas vakcinācijas komanda pabeigusi darboties sociālās aprūpes iestādēs Alojas, Limbažu un Salacgrīvas novadā. Slimnīcas Veselības aprūpes dienesta vadītāja Liene Česle pastāstīja, ka klientu un darbinieku potēšana ilga trīs dienas – no aizvadītās otrdienas līdz ceturtdienai, un ievadītas 245 devas «AstraZeneca» vakcīnas.

vairāk...
10.II 0 komentāri
"Kovidviļņi" neietekmē bezdarbnieku skaitu, bet mācības gan

"Kovidviļņi" neietekmē bezdarbnieku skaitu, bet mācības gan

Ar ārkārtas situāciju beidzās pērnais un ar to sākās šis gads. Saprotams, ka pandēmija uzlika savu zīmogu arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) ikdienai. Pirms sarunas ar NVA Limbažu filiāles vadītāju Baibu Boldāni-Plataci par tikšanos vienojāmies, jo iestādes durvis tās klientiem "kovidlaikā" ir slēgtas. Bet darbs aiz tām notiek.

vairāk...
05.II 0 komentāri
Salacgrīviete dalās pieredzē par "kovidlaika" ikdienu Vācijā

Salacgrīviete dalās pieredzē par "kovidlaika" ikdienu Vācijā

Salacgrīviete Lana ULMANE Vācijā dzīvo jau 14 gadu. Turp viņu aizveda mīlestība. Studējot teoloģiju, Lana ieguva stipendiju divu semestru mācībām Vācijā, tur iepazinās ar savu nākamo vīru Gerdu un uzreiz pēc augstskolas diploma iegūšanas pārcēlās uz dzīvi šajā valstī. Nu jau abiem ir divi bērni – Pauls un Linda. Ar Lanu esam draudzenes kopš studiju laikiem, un kādu dienu, «Facebook» pamanot ierakstu par to, ka viņa ir gatava mājmācībai, ieinteresējos, kā šo procesu organizē Vācijā. 

vairāk...
02.II 0 komentāri

Pandēmija ir izraisījusi stresu. Jādomā par garīgo veselību

Bailes, nomāktība, aizmāršība, apjukums un bezmiegs – šo koronavīrusa pandēmijas blakusparādību skaits ievērojami pieaug. Tās ietekmē ne tikai slimos. Sociālā izolācija, neskaidra nākotne, finansiālas rūpes un bailes par sevi, kā arī ģimeni un draugiem kaitē cilvēku garīgajai veselībai visā pasaulē. Ilgtermiņa psihiatriskās sekas vēl nav skaidras, taču jau pirmie pētījumi liecina, ka palielinās depresijas, trauksmes un stresa traucējumu, kā arī atkarību risks. Kā šajā situācijā saglabāt nervus, veselīgu miegu un garīgo līdzsvaru?

vairāk...
26.I 0 komentāri

Mūspusē situācija sociālās aprūpes iestādē vēl nav tik melna

Pēc Labklājības ministrijas (LM) un Slimību profilakses un kontroles centra apkopotās un plašsaziņas līdzekļos pieejamās informācijas kopš Covid-19 pandēmijas sākuma valstī ar vīrusu saslimuši aptuveni četri tūkstoši sociālo centru iemītnieku. Tā ir gandrīz trešā daļa no klientu kopskaita šajās iestādēs. No vīrusa infekcijas miruši 146 cilvēki.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai dzerat kļavu un bērzu sulas?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Karikatūra 2
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 2
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6

Ieraudzīju – nobildēju