Ance, Anna, Annija
2021. gada 26.jūlijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

09.VII 0 komentāri
Gatavojas pirmajiem koncertiem ar "kovidsertifikātiem"

Gatavojas pirmajiem koncertiem ar "kovidsertifikātiem"

Pēdējās pāris nedēļās arvien biežāk dzirdams par koncertiem, teātra izrādēm un citiem publiskiem pasākumiem, kas notiek skatītāju klātbūtnē. Taču ar nosacījumu, ka apmeklētājs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina saņemto vakcināciju, Covid-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus. Tajā pašā laikā radošākie meklē veidus, kā iepriecināt pēc kultūras izslāpušos iedzīvotājus, nevienu nešķirojot.

vairāk...
09.VII 0 komentāri

Sargi sevi, tad arī Dievs tevi sargās

Saslimstība ar Covid-19 samazinās, palēnām tiek mīkstināti ierobežojumi un plok arī vakcinācijas spriedze. Tādēļ gribu izteikt savu un manis iztaujāto Veterināro fakultāti beigušo kursabiedru viedokli. Starp respondentiem bija LLA un LLU mācībspēki, zinātniskā institūta «Sigra» pētnieki, Valsts veterinārā dienesta un Pārtikas veterinārā dienesta vadošie speciālisti, kā arī saimniecībās strādājošie veterinārārsti, uz kuru veiktajām vakcinācijām kolhozu bada gados turējās visa lopkopība.

vairāk...
02.VI 0 komentāri
Kā augi var palīdzēt pārvarēt stresu Covid-19 pandēmijas laikā?

Kā augi var palīdzēt pārvarēt stresu Covid-19 pandēmijas laikā?

Koronavīrusa pandēmija ar tās ierobežojumiem un nākotnes neskaidrību daudziem rada stresu. Nogurums, vājums, aizkaitināmība, īgnums, nomākts garastāvoklis, satraukums, saslimšanas sajūta un elpošanas grūtības ir galvenās pazīmes, kas signalizē par pārlieku augstu stresa līmeni. Nereti cilvēki mēģina mazināt stresu ar dažādiem nomierinošiem augiem vai aptiekā pieejamiem dabas līdzekļiem.

vairāk...
21.V 0 komentāri
Kā atjaunot organismu pēc slimības, tai skaitā pēc Covid-19

Kā atjaunot organismu pēc slimības, tai skaitā pēc Covid-19

Slimojot būtisku uzmanību, pūles un laiku veltām, lai atveseļotos, taču līdzko tas izdevies, par veselību piemirstam. Pastiprināta uzmanība tai jāvelta ne tikai slimības laikā, bet vienmēr.

vairāk...
18.V 0 komentāri

Iedzīvotāji aicināti plānot un nepārcelt 2. vakcīnas saņemšanas laiku

Vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji aicina iedzīvotājus laikus rēķināties ar 2. vakcīnas saņemšanas vietu un laiku un to nepārcelt. Izmaiņas pieļaujamas tikai izņēmumu gadījumos (slimība, pašizolācijas vai karantīnas prasību ievērošana vai neplānots darba komandējums).

vairāk...
11.V 0 komentāri
Limbažos pret Covid-19 vakcinēs arī kultūras namā

Limbažos pret Covid-19 vakcinēs arī kultūras namā

Kopš maija sākuma vakcinācijai var pieteikties jebkurš iedzīvotājs. Vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989, iespējams izvēlēties sev vēlamo vietu un laiku. Ar šo nedēļu vakcīnas pret Covid-19 saņemšanas vietu sarakstā iekļauts arī jaun­iekārtotais vakcinācijas centrs Limbažu kultūras namā. Plānots, ka darbu tas sāks piektdien, 14. maijā.

vairāk...
13.IV 0 komentāri
Arī Limbažos mazo veikalu atvēršana bija gaidīts notikums

Arī Limbažos mazo veikalu atvēršana bija gaidīts notikums

Kopš pagājušās trešdienas atkal drīkst strādāt veikali, kas atrodas ārpus lielajiem tirdzniecības centriem, un tajos nopērkamās preces vairs neiedalās atļautajās un aizliegtajās. Tāpat var darboties tirgus, kas atrodas atvērtā teritorijā, ir atļauta ielu tirdzniecība un nelieli gadatirgi. 

vairāk...
Pārvietojamā kubla noma

Aptauja

Ko darīt, lai cilvēki mazāk slīktu?

Arhīvs

Reklāma

Juridiskā koledža

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Karikatūra 1

Ieraudzīju – nobildēju