02.08.2022. (Ieva OZOLA)

Covid-19 ierobežošana – arī iedzīvotāju sociālā atbildība

Slimību profilakses un kontroles dati liecina, ka pēdējās trīs pagājušās nedēļas diennaktīs veikti 7737 Covid-19 izmeklējumi, no kuriem 33,7% bijuši pozitīvi. Slimnīcās vakar ārstējās 180 pacientu.

Vairāk...
06.07.2022.

Covid-19 pagaidām pierimis

 Aizvadītās nedēļas pirmajā pusē Limbažu slimnīcā nebija neviena Covid-19 pacienta. Šobrīd tajā strādā apvienotās nodaļas (jūlijā atvaļinājumā dodas rehabilitācijas, augustā – terapijas nodaļa), un nepieciešamības gadījumā iespējams atvērt piecas ar Covid-19 saslimušajiem paredzētas gultas. Mediķi spriež, ka cilvēki iestādē vairāk vēršas ar citām problēmām, bet ik pa laikam kādam Covid-19 konstatē skrīningā, ko joprojām veic, uzņemot pacientus.

Vairāk...
24.05.2022. (Ieva OZOLA)

Covid-19 pacienti arī Limbažu slimnīcā

Aizvadītās darba nedēļas izskaņā SIA «Limbažu slimnīca» veselības aprūpes vadītāja Liene Česle informēja, ka tobrīd iestādē ārstējās seši Covid-19 pacienti. Viens no tiem pārvests no citas ārstniecības iestādes, savukārt pārējiem saslimšana konstatēta turpat slimnīcā, veicot analīzes. Par laimi, visiem, viņasprāt, slimības gaita ir ļoti viegla. 

Vairāk...
13.04.2022.
Vakcināciju pret Covid-19 nokavēt nevar

Vakcināciju pret Covid-19 nokavēt nevar

Skultes ģimenes ārsts Reinis SILIŅŠ uzskata, ka šībrīža situācijā vakcīna ir neatsverams līdzeklis iedzīvotāju pasargāšanā no Covid-19 infekcijas. Plaši pieejamu medikamentu cīņā ar šo vīrusu nav, toties ir vakcīna. Mediķis, kura ģimenes ārsta praksē jau gada sākumā bija vakcinējušies vairāk nekā 80% no aptuveni 1700 tur reģistrētajiem pacientiem, atzīst, ka šobrīd vakcinācijas aktivitāte ir ļoti zema un pārliecināt vēl neizlēmušos par vakcīnas lietderību ir ļoti grūti.

Vairāk...
13.04.2022.

Covid-19 nekur nav pazudis

Nedēļas sākumā Limbažu slimnīcā ārstējās astoņi Covid-19 pacienti. SIA «Limbažu slimnīca» veselības aprūpes vadītāja Liene Česle atgādināja, ka šādu pacientu uzņemšanai pielāgota Terapijas nodaļas viena daļa. Otrajā mediķi rūpējas par hroniskajiem un terapijas diennakts stacionāra pacientiem. Mediķiem jābūt elastīgiem un ar Covid-19 saslimušajiem paredzēto gultu skaits jāpielāgo atbilstoši faktiskajai situācijai.

Vairāk...
18.03.2022.

Slimnīcā dežurants strādās joprojām

Sākoties Covid-19 pandēmijai, Limbažu slimnīca ieviesa dežuranta posteni. Pie ieejas slimnīcā pacientus vienmēr sagaidīja darbinieks, kurš izmērīja temperatūru, izdalīja maskas, epidemioloģiski drošas vides uzturēšanai veica virsmu dezinfekciju u.tml.

Vairāk...
11.03.2022.

Vakcinācija pret Covid-19 – savai un apkārtējo drošībai

Ģimenes ārste Gunta ­Kundrāte Alojā uzticas zinātniekiem un ir pārliecināta, ka vakcinēties pret Covid-19 ir nepieciešams. Viņa atgādina, ka kopumā vakcinācijas vēsture ir ļoti sena un tā sevi ir attaisnojusi. Cilvēki vairs nešaubās, ka vajadzētu vakcinēties pret stinguma krampjiem vai, dodoties uz eksotiskām zemēm, pret dzelteno drudzi.

Vairāk...
09.03.2022.

Vakcinācijas kabinetā aktivitāte vienmērīga

Limbažu poliklīnikas vakcinācijas kabinets turpina darboties ceturtdienās. Ar vienu dienu nedēļā šobrīd ir pietiekami, jo iedzīvotāju aktivitāte saglabājas līdzšinējā līmenī – vidēji nedēļā poti pret Covid-19 saņem 30–40 cilvēku. Šonedēļ tai pierakstījušies 13 pacienti, bet, tuvojoties vakcinācijas dienai, skaits parasti pieaug.

Vairāk...
08.03.2022.

Covid-19 nodaļā pacientu plūsma krasi nemainās

Vakar Limbažu slimnīcas Covid-19 nodaļā ārstējās trīs pacienti (pirms nedēļas četri), tostarp diviem Covid-19 ir pamatdiagnoze. SIA «Limbažu slimnīca» veselības aprūpes vadītāja Liene Česle informēja, ka aizvadītās nedēļas vidū trīs dienas nodaļā nebija neviena pacienta. Nedēļas izskaņā gan pacientu plūsma atjaunojās.

Vairāk...

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks