Rauls, Rodrigo
2021. gada 25.septembris
08.IX

Ja izglītības iestādē konstatēts pozitīvs Covid-19 gadījums

Izglītības iestādēs, sākoties jaunajam mācību gadam, nākas ievērot arī iepriekš nebijušus epidemioloģiskās drošības noteikumus. Viena no prasībām – visiem skolēniem, tāpat pedagogiem un darbiniekiem, kuri nav vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, katru nedēļu jāveic tests. Tas nozīmē, ka darbs iestādē var mainīties ik pēc septiņām dienām, ja tiek konstatēti "pozitīvi" gadījumi. Šobrīd tādi atklāti trijās mūsu novada skolās. 

vairāk...
08.IX

Limbažu slimnīcā rehabilitācija pēc pārslimota Covid-19

Limbažu slimnīca noslēgusi līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātas rehabilitācijas sniegšanu pacientiem pēc pārslimotas Covid-19 infekcijas. Šāds pakalpojums valstī ieviests saistībā ar to, ka cilvēkiem pat pēc vieglā formā pārslimotas vīrusa infekcijas konstatētas veselības problēmas – slikta pašsajūta, vājums, nogurums, elpas trūkums, muskuļu un galvas sāpes, miega un neiroloģiski traucējumi, kas ierobežo darbspējas un ikdienas aktivitātes.

vairāk...
01.IX

Kā bērniem veiksmīgāk atgriezties skolas dzīvē pēc attālinātām mācībām

Šis 1. septembris skolēniem mīsies ne tikai ar vēlmi satikties klātienē, bet arī satraukumu un spriedzi, izpalikušu socializēšanos un citām iekavētām prasmēm. Tātad atkalsatikšanās skolā noteikti būs atšķirīga, nesot zināmus un vēl nezināmus izaicinājumus. Kādi gan ir būtiskākie izaicinājumi vecākiem un pedagogiem un kam pievērst uzmanību?

vairāk...
24.VIII
Puse Valmieras, Saulkrastu un Ādažu novada iedzīvotāju saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu pret Covid-19

Puse Valmieras, Saulkrastu un Ādažu novada iedzīvotāju saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu pret Covid-19

Puse Valmieras, Saulkrastu un Ādažu novada iedzīvotāju saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu pret Covid-19. Šim rādītājam tuvojas vēl 26 Latvijas pašvaldības, kurās vakcināciju uzsākuši jau vairāk nekā  40% iedzīvotāju. 

vairāk...
11.VIII

Ļoti liela interese par Covid-19 sertifikātu saņemšanu pašvaldībā

Vasara pamazām tuvojas izskaņai, tomēr augustā vēl ir gana daudz norišu, ko var apmeklēt, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Visticamāk, bez tā neiztiksim arī turpmāk. Dokumentu var izdrukāt, autentificējoties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem, piemēram, internetbanku. Tomēr ko darīt tiem, kuri internetu nelieto un kuriem šādu piekļuves līdzekļu nemaz nav?

vairāk...
03.VIII

Limbažos vakcinēties vēlējās vairāk cilvēku, nekā tika prognozēts

Nedēļas nogalē, pilsētas svētku laikā, Limbažu kultūras namā notika izbraukuma vakcinācija, ko nodrošināja SIA «Limbažu slimnīca». Iespēju saņemt vakcīnas «Pfizer» pirmo poti izmantoja 48 cilvēki.

vairāk...
30.VII

Publikas nodalīšana pasākumos – iegriba vai nepieciešamība?

Jau vismaz pāris sestdienu Limbažu estrādē notiek pasākumi, kurus apmeklējot, jāuzrāda "kovidsertifikāts", kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pret Covid-19 pabeigšanu vai pārslimošanu pēdējo sešu mēnešu laikā. Tiem, kuri nav vakcinējušies vai izslimojuši, pie ieejas piedāvāts veikt testu. Kārtība it kā skaidra un, laikus ierodoties norises vietā, diezgan vienkārši ievērojama.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Kā vērtējat autobraukšanas kultūru Latvijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Filmēt aizliegts!
 • Karikatūra 2
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 1

Ieraudzīju – nobildēju