Baiba, Barba, Barbara
2020. gada 04.decembris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

30.X 0 komentāri

Jauni noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai

Šobrīd Latvijā ir augsts Covid-19 izplatības risks. Diemžēl arī mūspuses novadi – Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas – saslimstības kartē vairs nav baltā krāsā, bet tajos atkal fiksēti inficēšanās gadījumi. Vakar Limbažu novadā tādi bija seši, pārējos – amplitūdā no 1 līdz 5. Lai visā Latvijā ātrāk atgrieztos gaišais noskaņojums, būtiski ievērot noteikumus.

vairāk...
30.X 0 komentāri

Arī attālināto mācību laikā atbalsta skolēnus, kuriem pienākas brīvpusdienas

Otrdien valdība nolēma, ka 7.–12. klašu skolēni, kuriem šonedēļ mācības notiek attālināti, tādā režīmā turpinās mācīties vismaz līdz 13. novembrim. Pašvaldībās domā, kā tiem izglītojamiem, kuriem piešķirtas brīvpusdienas, tās nodrošināt vai kompensēt arī nākamajās divās nedēļās.

vairāk...
28.X 0 komentāri

Uz Limbažiem pārvieto Covid-19 neskartos pacientus no lielajām slimnīcām

Valstī ar katru dienu pieaug Covid-19 inficēto skaits, kuriem nepieciešama hospitalizēšana. Tālab daļu pacientu, kurus nav skāris jaunais koronavīruss, no augstākā un vidējā līmeņa slimnīcām nosūta ārstēšanu pabeigt zemāka līmeņa slimnīcās, tostarp Limbažos.

vairāk...
28.X 0 komentāri
Pašvaldības pakalpojumus nodrošina arī klātienē, bet gatavojas darbam attālināti

Pašvaldības pakalpojumus nodrošina arī klātienē, bet gatavojas darbam attālināti

Otrais "kovidvilnis" Latvijai ik dienu atnes nepatīkamus pārsteigumus – vairāk saslimušo, vairāk ievieto slimnīcās, salīdzinājumā ar pavasari pieaug arī mirušo skaits. Tomēr dzīve neapstājas, un arī pašvaldības, tāpat kā citi uzņēmumi un iestādes turpina sniegt pakalpojumus. Vien piesardzīgāk, ja nepieciešama klātienes tikšanās ar iedzīvotājiem.

vairāk...
23.X 0 komentāri

Divas nedēļas Covid-19 testēšana darbosies pēc citas kārtības

Lai mazinātu rindas uz Covid-19 testu veikšanu, Veselības ministrija (VM) nolēmusi ar pirmdienu atgriezties pie pavasarī noteiktās kārtības – šos testus bez maksas varēs veikt tikai ar ģimenes ārsta vai ārstniecības iestādes speciālista nosūtījumu. Šī kārtība pagaidām darbosies līdz 8. novembrim. Līdz nākamajai nedēļai šos testus bez maksas var veikt arī bez ārsta norīkojuma.

vairāk...
16.X 1 komentārs
Uz veikalu – tikai ar masku

Uz veikalu – tikai ar masku

Otrdien valdība, cenšoties ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, pieņēma lēmumu par stingrākiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem valstī. Un viena no prasībām skars mūs itin visus, proti, kopš 14. oktobra sejas maskas (šalles un lakatiņi nederēs) obligāti jālieto veikalos, muzejos, aptiekās, pastā, degvielas uzpildes stacijās, bibliotēkās…

vairāk...
10.VII 1 komentārs

Dzīve pēc koronavīrusa – D vitamīns steidzas palīgā

D vitamīns koronavīrusa pandēmijas laikā bijis pasaules vadošo pētnieku uzmanības centrā. Zinātnieki turpina skaidrot un pierādīt tā pozitīvo ietekmi uz pacientu imunitāti. Tāpēc ir pamats uzskatīt, ka D vitamīns atbalstīs cilvēci cīņā pret vīrusu.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par Ziemassvētku rotājumiem savā apkaimē?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 2
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 1
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 4

Ieraudzīju – nobildēju