26.08.2022.
Kā uzburt īpašu svētku noskaņu? 3 noderīgi padomi

Kā uzburt īpašu svētku noskaņu? 3 noderīgi padomi

Svētki ir īpaša dzīves sastāvdaļa. Un, lai tie saistītos ar patīkamām emocijām un atmiņām, ir svarīgi radīt īpašu noskaņu. Vienalga, vai tā ir dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki vai kāda cita svinību reize, ir vērts jau iepriekš sagatavoties un padomāt par trīs būtiskiem aspektiem – cienastu, aktivitātēm un dāvanām. 

Cienasts

Svētkus grūti iedomāties bez īpašas maltītes. Vai tā būtu dzimšanas dienas kūka, pašceptas piparkūkas vai pīrādziņi no vietējās beķerejas – kāds gardums ir neatņemama svētku sastāvdaļa. 

Lai gatavošanās svētkiem un arī pašas svinības aizritētu bez satraukuma, jau laikus saplānojiet, ko celsiet galdā. 

Aktivitātes 

Īpašāku svētku noskaņu iespējams uzburt arī ar svinību reizei piemērotām aktivitātēm. Tās var būt dziesmas, rotaļas un spēles vai kādas citas aktivitātes, kur var iesaistīt visus svētku dalībniekus. 

Ziemassvētkos tie noteikti būs Ziemassvētku dzejoļi, bet arī citos svētkos vērts padomāt par skaistu tradīciju ieviešanu un nostiprināšanu – iedvesmu varat meklēt internetā un citos resursos, taču tik pat labi varat izdomāt paši savus svinību rituālus, kas vēlāk var kļūt par skaistu tradīciju. 

Dāvanas 

Un, protams, kā tad bez dāvanām?! Ziemassvētkos tā, visdrīzāk, būs kā apdāvināšanās, savukārt dzimšanas dienās un citos svētkos viesiem jādomā, kā vislabāk pārsteigt gaviļnieku. 

Vai zinājāt, ka vislabākās dāvanas ir skaistas emocijas? Piedzīvojumu dāvanas, kas sniedz spilgtus iespaidus, ir lielisks risinājums tad, ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko oriģinālu un nebijušu. 

Ja meklējat īpašu dāvanu, ieskatieties piedzīvojumu dāvanu veikala “Dāvanu Serviss” piedāvājumā, kur atradīsiet interesantas dāvanas visām gaumēm un vajadzībām. Zinot, kas gaviļniekam varētu patikt vislabāk, būs viegli atrast ko piemērotu, jo dāvanu klāsts ir patiešām daudzveidīgs. 

Ja tomēr nav pārliecības par vislabākās dāvanas izvēli, labs variants būs kāds no dāvanu komplektiem vai dāvanu karte, kas ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamāko dāvanu. 

Tāpat interneta vietnē www.davanuserviss.lv ir atrodami Ziemassvētku dzejoļi un apsveikuma vārdi citos svētkos, idejas apsveikumiem un cita noderīga informācija, lai svētki izdotos! 

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks