Vēsma, Fanija
2021. gada 19.aprīlis

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

01.III 0 komentāri
Uzlabojiet dzīves kvalitāti ar matu transplantāciju klīnikā «Rubenhair»

Uzlabojiet dzīves kvalitāti ar matu transplantāciju klīnikā «Rubenhair»

Matu transplantācijas klīnika «Rubenhair» piedāvā unikālas matu transplantācijas, sabiezināšanas un atjaunošanas procedūras gan vīriešiem, gan sievietēm. Tiek veikta arī bārdas, ūsu zonas korekcija un uzacu pilnīga atjaunošana.

Klīnika Latvijā darbojās jau astoņus gadus, kopumā tajā veikti vairāk nekā divi tūkstoši veiksmīgu matu transplantācijas operāciju. Matu transplantācija ir pieejama ikvienam arī Latvijā. Klīnikā «Rubenhair» matu transplantācijas operācijas veic ķirurgs Andrejs Miļčevskis, kurš ir stažējies dažādu valstu klīnikās. Viņam ir vairāk nekā 25 gadu ilga pieredze. 

Kas ir matu transplantācija?

Ar šīs ķirurģiskās metodes palīdzību matu folikuli tiek izņemti no vienas ķermeņa daļas – parasti galvas pakauša lejasdaļas, ko dēvē par “donora zonu”, un tos pārstāda vietās, kur mati ir izkrituši. Klīnikā «Rubenhair» izmanto bezrētu un bezšuvju matu transplantācijas metodi. Tiek izmantota vietējā anestēzija un operācija noris bez sāpēm.

Kas ir matu grafts?

Matu grafts ir matu transplantācijas vienība. Tas satur matu folikulu (sakni, sīpoliņu), kas pēc transplantācijas rada (izaudzē) matus. Graftu veido folikuli – parasti 1–4 matiņi. 

Kā darbojas matu transplantācijas FUE metode?

Procedūras laikā atsevišķas folikuli – parasti 1–4 matiņus – vietējās anestēzijas laikā noņem. Ekstrakcijas procedūrai, lai noņemtu folikulus, izmanto mikroķirurģisko ekstrakcijas instrumentu. Transplantācijas speciālists pēc tam folikulus pārstāda vajadzīgajās vietās, kur mati ir izkrituši vai tie jāsabiezina. Mūsu speciālisti ir eksperti matu sajaukšanā, ievietojot matus pareizajā leņķī un dabiskā blīvumā, kas atbilst oriģinālajiem matiem. Tāpēc tas atgādinās dabisku un naturālu matu tipu.

Cik ilga ir matu transplantācijas procedūra?

Bezrētu un bezšuvju matu transplantācija var tikt veikta vienā vai vairākās sesijās. Pēc tās nepaliek acīmredzamas un tipiskas rētas (kā pēc ķirurģiskas operācijas). Tas parasti ir atkarīgs no tā, cik daudz graftu nepieciešams pārstādīt. Pāris stundu laikā var pabeigt mazāku procedūru, kurā nepieciešams pārstādīt tikai aptuveni 500 graftus. Tomēr lielāka procedūra no apmēram 2500 līdz 3000 graftiem prasīs sesiju, kas ilgst vienu dienu. Matu pārstādīšanas laikā tiek veikta tikai lokālā anestēzija, pacients procedūras laikā sāpes nejūt. Šajā laikā viņš atrodas sēdus pozīcijā un ir iespējams skatīties televizoru, lietot portatīvo datoru vai lasīt grāmatu.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai atgūtos pēc procedūras?

Matu transplantācijai nav vajadzīga galvas ādas izgriešana. Nav arī nekādu griezumu galvas aizmugurē un tas neatstāj nekādas rētas. Kad atsevišķi folikuli tiek noņemti, paliek tikai nelielas caurumošanas rētas, kas ar neapbruņotu aci praktiski nav redzamas. Pēc procedūras nav lielu sāpju un diskomforta, vidējais atlabšanas periods parasti ir trīs dienas. To laikā transplantētajiem matiem nedrīkst pieskarties, jo pastāv risks tos netīšām izraut. 

Cik ilgi ir matu transplantācijas rezultāti?

Kad esat veicis matu pārstādīšanu, rezultāti ir pastāvīgi. Sākotnējie pārstādītie mati sāks augt pēc dažām nedēļām pēc ārstēšanas. Ir nepieciešams laiks, lai tie adaptētos jaunajā vidē un sāktu veidot jaunu mata stiebru. Parasti pirmie pamanāmie rezultāti parādās aptuveni 3–4 mēnešos pēc pārstādīšanas. Mati augs un kļūs dabiski, spēcīgi un veselīgi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Zvaniet vai aizpildiet elektronisko formu, un mēs sazināsimies ar jums.

Tel / Whatsapp: +37126777776
E-pasts: info@rubenhair.eu
https://www.rubenhair.eu

Komentāri

0

Komentēt

Aptauja

Vai gatavojaties dārzu sezonai?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 2

Ieraudzīju – nobildēju