Jānis
2021. gada 24.jūnijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

29.IX 0 komentāri
«Skaisti TEV» Limbažos – draudzeņu izlolots uzņēmums

«Skaisti TEV» Limbažos – draudzeņu izlolots uzņēmums

Gada sākumā savu uzņēmumu – skaistuma studiju Skaisti TEV – Limbažos, Vecajā Sārmes ielā 3, atvēra draudzenes Jūlija PODĻIPSKA un Linda PETRUŠOVA. Ārkārtas stāvokļa izsludināšana viņu darbību uz kādu laiku gan iepauzēja, bet kopš maija abas atkal aktīvi darbojas un gaida klientus, lai izpildītu viņu vēlmes. Jūlija ir matu kopšanas speciāliste un terapeite, bet Lindas lauciņš ir manikīrs un pedikīrs. Pēdējā laikā abām pievienojusies arī vīriešu un bērnu friziere Monika Zaula, kura pagaidām vēl iestrādājas un veido savu klientu loku. 

Skaistuma studijas telpām ir lieli logi, līdz ar to gaismas tur netrūkst. Interjers ieturēts baltos un gaišos pasteļtoņos, kas raisa mājīguma un miera sajūtu. – Izraudzījāmies šo vietu, kopā ar saviem dzīvesbiedriem remontējām un arī iekārtojām. Tas ir mūsu abu projekts, – par paveikto teic skaistumkopšanas speciālistes. Gaišums un plašums, tāpat kā laba ventilācijas sistēma, bija noteicošie faktori, kādēļ sarunbiedres izraudzījās šo vietu. – Mums ir svarīgi radīt patīkamu atmosfēru gan klientiem, gan sev, – uzsver Linda. Skaisti TEV atrodas vienā ēkā ar SIA Toode, bet abiem uzņēmumiem ieejas ir atsevišķas. Ar nama un Toode īpašnieku Aleksandru Demidovu viņām izveidojusies laba sadarbība, turklāt abas ir pateicīgas uzņēmējam par lielo pretimnākšanu pandēmijas laikā. 

Ļoti no svara bijusi arī salona atrašanās iespējami tuvāk Limbažu centram un iedzīvotāju aktīvākai plūsmai. Sarunbiedres atzīst, ka pagaidām gan daudzi nezina vai nav ievērojuši, kur meklējama viņu skaistuma studija. Taču vienlaikus viņas novērtē, ka garāmgājēji tik vienkārši nevar ielūkoties logos, kā citi pucējas. Vietas ir pietiekami daudz, lai meistarītes un viņu klienti justos brīvi un cits citu netraucētu. Līdz ar to vieglāk ievērot arī nosacījumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Meistares strādā pēc pieraksta sistēmas, paredzot laiku savas darba zonas uzkopšanai pēc katra apmeklētāja. Starp citu, nesen salonu apmeklēja Veselības inspekcijas speciālisti, lai novērtētu, kā speciālistes veic savu darbu. – Saņēmām apstiprinājumu, ka sniedzam drošu pakalpojumu, – sarunbiedres ir gandarītas. Arī viņu klientiem šis apstiprinājums ir būtisks. – Patīkami, ka viņi jūtas labi pie mums, novērtē pakalpojumu un iesaka mūs arī citiem, – atzīst L. Petrušova. Jūlija un Linda par bezdarbību nevar sūdzēties. Lai arī abas ir jaunas speciālistes, cilvēku interese ir jūtama. Interesanti, ka pie Lindas vairāk ierodas vietējie iedzīvotāji, bet pie Jūlijas brauc klienti no visas Vidzemes. 

Draudzība, kas ilgst jau vairāk nekā 10 gadu, pāraugusi kopējā uzņēmējdarbībā. Ideju par salona atvēršanu umurdziete (agrāk limbažniece) Jūlija un limbažniece Linda lolojušas pāris gadu. Starp citu, līdz ar kopējās skaistuma studijas izveidošanu viņas savā jomā sākušas strādāt ar pilnu atdevi. Līdz tam L. Petrušova vairāk laika veltīja rūpēm par dēliņu un meitiņu. – Bērni bija iemesls, kādēļ izmācījos par manikīra un pedikīra speciālisti. Vēlējos pati regulēt savu darba režīmu, lai varētu vairāk laika pavadīt ar mazajiem, – atklāj Linda. Otrs iemesls izvēlēties nagu kopšanas specialitāti bija tas, ka viņai ļoti patīk zīmēt. Uz klientu nagiem nu var izpausties, zīmējot miniatūras glezniņas, turklāt katrs dizains būs unikāls. L. Petrušova veic gan klasisko, arī vīriešu manikīru, tāpat strādā ar gellakām un pieaudzē nagus. Savukārt Jūlijas darbs, pirms pievērsties matu kopšanai un atveseļošanai, bija saistīts ar informācijas tehnoloģiju jomu, taču viņa vēlējusies strādāt ar cilvēkiem. – Jau sen gribēju saviem matiem veikt keratīna procedūru. Tad nejauši pamanīju aicinājumu uz speciālajiem kursiem un joka pēc pieteicos, – stāsta sarunbiedre. Tagad viņa darbojas gluži kā matu terapeite, piedāvā veikt tiem botoksa, keratīna, arī pulēšanas procedūras, tāpat nesen apguvusi skropstu laminēšanu. Jūlija uzsver, ka no šiem nosaukumiem nav jābīstas. Nereti cilvēki, izdzirdot, piemēram, vārdu botokss, satraucas, vai tik netiks veiktas kādas injekcijas. – Tā ir matu struktūru atjaunojoša, uzlabojoša un nogludinoša procedūra, kas novērš to pūkošanos. Tas nav nekas sāpīgs. Pēc tekstūras šis līdzeklis ir kā jebkura kosmētiskā maska. Botoksa maskas ir dažādas – gan ārstnieciskas, gan matu krāsu nostiprinošas, gan augšanas stimulēšanai vai ar laminējošu efektu, – skaidro matu kopšanas speciāliste. Viņa zina sacīt – ja keratīna (lielāks uzsvars tieši uz matu taisnošanu) procedūras matu kopšanai Limbažos vēl piedāvā, tad, piemēram, pulēšana (sašķelto matu galiņu likvidēšana, nemainot matu garumu) vai botokss šeit ir jaunums. Atbilstoši tam, kādi un kādā stāvoklī ir klienta mati, Jūlija ieteiks piemērotāko procedūru. Starp citu, botokss būtu ļoti labi piemērots, lai pēc vasaras siltuma un saules sagatavotu savus matus drēgnajam un slapjajam laikam. Protams, pēc kāda laika efekts beidzas un tas jāatjauno. 

Aktuālos piedāvājumus un salona saimnieču darbus var aplūkot īpaši izveidotajās lapās SkaistiTEV un LP_Nail_Paradise vietnē Facebook.com. Skaistuma studijā iespējams iegādāties arī individuālās dāvanu kartes. Studiju telpās iekārtots bērnu stūrītis, lai arī tās mammas, kurām mazo nav kur atstāt, var veltīt laiku sev. Paralēli darbam Jūlija un Linda turpina pilnveidot savas prasmes un apgūt kaut ko jaunu dažādos kursos. Šīs iemaņas vispirms tiek izmēģinātas uz pašām un ģimenes locekļiem. – Gribas izdarīt arvien labāk, un tas arī mūs dzen uz priekšu, liek paaugstināt savu latiņu. Arī klienti, jautājot pēc viena vai otra jauna pakalpojuma, mudina celt kvalifikāciju. Tādējādi, piemēram, Jūlija iecerējusi apmeklēt matu piesakņu ilgviļņu veidošanas kursus. 

Līgas LIEPIŅAS teksts un foto

Komentāri

0

Komentēt

Aptauja

Kā šogad pavadīsiet atvaļinājumu?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 1
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 3

Ieraudzīju – nobildēju