20.03.2024.
Piena dzesētājs – izcilai kafijai ar pienu

Piena dzesētājs – izcilai kafijai ar pienu

Lai pagatavotu izcili gardu kafiju mājas apstākļos, vispirms jāņem vērā iemīļotais kafijas veids. Kādam tā ir melna kafija, cits dod priekšroku kafijai ar pienu. Ja jūs esat to cilvēku kategorijā, kas labprāt bauda baltu kafiju, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kā jums var noderēt piena dzesētājs. 

Piena dzesētāja izvēle – ko ņemt vērā? 

Lai arī dažkārt piena uzglabāšanas tvertnes un piena dzesētāji jau ir kafijas automātu pamatkomplektācijā, dažkārt tos nepieciešams iegādāties atsevišķi. 

Būtiskākā atšķirība starp piena uzglabāšanas tvertni un piena dzesētāju ir tāda, ka tvertnē tiek uzglabāts nepieciešamais piena daudzums, savukārt dzesētājā tas papildus tiek atdzesēts līdz atbilstošai temperatūrai – aptuveni +4 grādiem. Tā ir optimālā piena temperatūra, kas nepieciešama, lai pagatavotu garšas un tekstūras ziņā izcilu kafijas dzērienu. 

Kafijas dzesētāji ir pieejami plašā izvēlē, tādēļ katrs var izvēlēties savām vajadzībām un prasībām atbilstošāko. 

Vai nozīme ir arī pienam? 

Domājot par kafijas kvalitāti, var rasties jautājums – vai nozīme ir arī pienam, kas tiek izmantots dzēriena pagatavošanā? Šajā gadījumā lielā mērā viss ir atkarīgs no kafijas automāta specifikācijas – ir ierīces, kur kafijas pagatavošanai tiek izmantots svaigs govs piens, augu izcelsmes, piemēram, mandeļu vai sojas piens, vai arī granulēts piens. 

Lai arī granulēts piens var šķist ērtāks risinājums, jāņem vērā tas, ka izcila kapučīno vai late pagatavošanai piemērotāks ir svaigs piens. Tiesa, svaiga piena izmantošana prasa biežāku un rūpīgāku kafijas automāta tīrīšanu, turklāt piena uzglabāšanas termiņš ir īsāks. 

Labākie kafijas dzesētāji – Kafo.lv

Vai ir pienācis laiks iegādāties piena dzesētāju? Sev piemērotu risinājumu noteikti atradīsiet interneta veikalā www.kafo.lv, kur ir pieejami ne tikai kafijas dzesētāji no labākajiem ražotājiem, bet arī viss cits, kas nepieciešams labas kafijas pagatavošanai, – dažādu veidu kafijas automāti, brūvrīki, kafijas pupiņas un malta kafija, kā arī piens un pat trauki. 

Kafo ir vadošais kafijas risinājumu uzņēmums Latvijā, kas nodrošina kvalitāti un izcilu kafiju. Ieskatieties un izvēlieties sev tīkamos risinājumus www.kafo.lv

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks