25.11.2022.
Kriptovalūtas, par kurām tev vajadzētu zināt

Kriptovalūtas, par kurām tev vajadzētu zināt

Izvēlēties labākās kriptovalūtas iespējas var būt ļoti sarežģīti, it īpaši, ja esi iesācējs, jo investīcijām vai tirdzniecībai jau pieejami vairāk nekā 10 000 kriptovalūtu. Mēs apskatīsim četras populārākās, kuru pamatā ir visu veidu kriptovalūtas un ko vari iegādāties 2022. gada novembrī.

Digitālie aktīvi, kuru pamatā ir tīkls, jeb blokķēde, ir pazīstami kā kriptovalūtas. Šis tīkls ir decentralizēts, jo tas ir izplatīts starp neskaitāmām ierīcēm pasaules mērogā. Pateicoties tā decentralizētajai struktūrai, tīkls var darboties neatkarīgi no centrālās valdības kontroles.

Ir pieejamas daudzas kriptovalūtas, katrai no tām ir sava tehnoloģija un sasniegumi. Daudzas no šīm monētām radītas, lai konkurētu ar Bitcoin. Tos sauc arī par altkoiniem. Šī iemesla dēļ tiešsaistē varat lasīt Ripple pret Ethereum salīdzinājumus par daudzām dažādām kriptovalūtu investīciju iespējām

Lai salīdzinātu visas iespējas, jāveic apjomīgs pētījums. Varētu apspriest, piemēram, kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju, kriptovalūtu ierobežojumus, kriptovalūtu tirgu kopumā, Bitcoin tirgu, Bitcoin akcijas, monētas kopumā un Bitcoin tirgus ierobežojumus.

Tāpat var apsvērt kriptovalūtas tirgus griestu analīzie un BTC salīdzināt ar ETH. Pēc šāda pētījuma tev būs labāka izpratne par to, kuri risinājumi ir atbilstošākie tavam investīciju portfelim.

Bitcoin (BTC)

Kopš tā izveidošanas decentralizētā digitālā valūta, kas pazīstama kā Bitcoin, ir ieņēmusi augstāko vietu tirgus kapitalizācijas ziņā. To var nosūtīt no lietotāja lietotājam, izmantojot vienādranga tīklu, un to nav jāakceptē centrālajai bankai vai kādam konkrētam administratoram.

Bitcoin jaunumi un ziņas

Sākot ar oktobri, Ņujorkas digitālā investīciju grupa (NYDIG) iesniedza SEC pieteikumu, paziņojot par 720 miljonu ASV dolāru pieaugumu savam Bitcoin fondam. 2022. gada 3. novembrī bitkoina cena pieauga par 2,7%. Tas tiek pārdots par vairāk nekā 19 600 ASV dolāru. Pēc dažu analītiķu domām, tas ir ļoti pozitīvs rādītājs tuvākajai šīs digitālās valūtas nākotnei.

Ethereum (ETH)

Pieņemsim, ka tevi interesē Ethereum nākotne, un tu domā, vai to vajadzētu iegādāties. Ethereum ir blokķēde, kas nodrošina publisko digitālo virsgrāmatu izveidi un uzturēšanu. Tā ir kopienas pārvaldīta tehnoloģija, kas ir decentralizētu lietojumprogrammu un kriptovalūtas (ETH) pamatā.

Ethereum kontrolē un izseko valūtu, izmantojot decentralizētu datortīklu, ko sauc par blokķēdi. Decentralizētas lietojumprogrammas (Dapps), kas ļauj lietotājiem piekļūt dažāda veida darījumiem bez starpnieka, izstrādātāji var izveidot to, izmantojot viedos līgumus.

Ziņas un jaunumi par Ethereum

3. novembrī Ethereum cena bija 1527,93 ASV dolāri – par 3,04% vairāk nekā iepriekšējā mēnesī. Saskaņā ar Cointelegraph datiem tīkla ikdienas bloku ražošana strauji palielinājās, ievērojami samazinoties vidējam bloka laikam pēc veiksmīgas Ethereum atjaunināšanas.

Solana (SOL)

Decentralizētā blokķēde Solana tika izveidota, lai atbalstītu lietotājam draudzīgas un mērogojamas lietojumprogrammas. Salīdzinot ar citām blokķēdēm, Solana var apstrādāt daudzus darījumus sekundē, par to ir zemākas komisijas maksas, un tajā tiek izmantotas vienprātības metodes Proof-of-Stake (PoS) un Proof-of-History (PoH).

Solana izmanto blokķēdes digitālo virsgrāmatu un darbojas decentralizētā datoru tīklā. Šī datu bāze seko līdzi valūtai un reģistrē katru ar to veikto darījumu.

Solana ziņas un jaunumi

Vēl viens pārtraukums, ar ko Solana šogad jau cietusi vairākas reizes, notika 1. oktobrī. Saskaņā ar Cointelegraph datiem, Solanas ekosistēmas tehnoloģiju izstrādātājs Coral piesaistīja 20 miljonu dolāru kapitālu un plānoja ieviest xNFT tehnoloģiju. 3. novembrī viena SOL cena pēdējo 24 stundu laikā pieauga par 2,68%. Pašlaik tas tiek pārdots par aptuveni 33 ASV dolāru un ar vairāk n ekā 600 miljonu dolāru tirdzniecības apjomu.

Polygon (MATIC)

Platforma ar Ethereum saderīgu blokķēdes tīklu savienošanai un veidošanai, Polygon savulaik pirms nosaukuma maiņas bija pazīstams kā Matic tīkls. Ethereum Polygon nodrošina dažādas mērogošanas arhitektūras iespējas, tostarp plazmas ķēdi un Matic PoS ķēdi.

Salīdzinot ar Ethereum tiešu izmantošanu, tas rada ievērojami zemākus komisiju tarifus, un Polygon var apstrādāt 10 000 darījumu sekundē, padarot to par vienu no ātrākajiem tīkliem.

Ziņas un jaunumi no Polygon

Polygon, kuru atbalsta tirdzniecības programmatūra Robinhood, ir paredzēts palielināt tā mērogojamību un veiktspēju, kā arī samazināt tīkla cenas. 3. novembrī MATIC cena bija 0,90 ASV dolāri, kas ir par 5,66% vairāk nekā iepriekšējā periodā.

Minētajām kriptovalūtām tehnoloģijas ir atšķirīgas. Tomēr viens, kas tās visas vieno, ir fakts, ka neatkarīgi no tā, vai investīcijas veiktas oficiālajos ICO laikos, projekta dzīves sākumā vai tikai pirms gada, katrs no tiem ir demonstrējis ievērojamu atdevi.

Attēli no unsplash.com

Aptauja

Iestājies astronomiskais pavasaris. Vai to izjūtat?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
ArhīvsDarba laiks