23.02.2023.
Kā redzes pārbaude var palīdzēt uzlabot jūsu labklājību?

Kā redzes pārbaude var palīdzēt uzlabot jūsu labklājību?

Redzes pasliktināšanās un diskomforts var būtiski ietekmē dzīves kvalitāti visos tās aspektos. Samazinoties uztvertās informācijas daudzumam, cilvēki zaudē ne tikai darba spējas un produktivitāti, bet arī telpas un līdzsvara izjūtu. Tādēļ pieaug psiholoģiskā trauksme un traumu riski. Savukārt redzes pakāpenisks zudums var pastiprināt izolācijas sajūtu, palielinot depresijas riskus.

Izzinot, cik maksā redzes pārbaude pie redzes speciālistiem, nedrīkst aizmirst, ka tā ir arī ieguldījums gan fiziskajā un garīgajā veselībā, gan labklājībā. Turklāt, padziļināta acu veselības pārbaude var atklāt ne tikai sausās acs sindromu, glaukomu, kataraktu un citas acu slimības, bet arī kaites, kas ietekmē visu organismu, piemēram, cukura diabētu, hipertoniju vai smadzeņu audzēju.

Acs papildu izmeklējumi un mērījumi

Pie Redzesparbaude.lv sertificētajiem speciālistiem ir iespējams veikt ne tikai pirmreizējās un atkārtotās profilaktiskās pārbaudes, bet arī padziļinātus izmeklējumus un mērījumus. 

Tikai balstoties uz pahimetrijā, radzenes topogrāfijā, oftalmoskopijā un citos izmeklējumos iegūtajiem datiem ir iespējams noteikt acu diskomforta vai redzes pasliktināšanās iemeslus un piemeklēt vispiemērotākās redzes korekcijas metodes. 

Ja, veicot oftalmoskopiju, ir iespējams pārbaudīt redzes pasliktināšanās simptomus, kas saistīti ar pārmaiņām acs struktūrā, tad meibogrāfija palīdz diagnosticēt sausās acs sindromu. Tāpēc, uzzinot, cik maksā redzes pārbaude, apskatiet arī papildu izmeklējumu izcenojumus. 

Kas ir sausās acs sindroms?

Miglaina un neskaidra redze, acu apsārtums, kairinājums un asarošana, gaismas jutība vai dedzināšanas sajūta ir tikai daži no simptomiem, kas var būt raksturīgi sausās acs sindromam un ikdienā radīt nopietnu diskomfortu. Šī sindroma galvenie cēloņi ir meklējami apkārtējās vides faktoros un tehnoloģiju lietošanā, kas prasa pastiprinātu acs sasprindzinājumu. 

Parasti sauso acu sindromu bez specializētiem izmeklējumiem ir grūti noteikt, jo simptomi var atgādināt gan alerģiskas reakcijas, gan citas acu slimības. Redzespārbaudes.lv pakalpojumu klāstā ir visi nepieciešamie izmeklējumi sausās acs sindroma diagnostikai, lai pārliecinātos, vai nav nosprostojušies asaru vai Meiboma dziedzeri un tie kopā ar asaru plēvi strādā pilnvērtīgi.

Laikus veikta redzes pārbaude palīdz mazināt un pat novērst redzes pasliktināšanos vai diskomfortu, ļaujot pilnvērtīgi atgriezties ikdienā. Tāpēc ieskatieties www.redzesparbaude.lv un piesakiet sev vēlamo laiku un ērtāko izmeklējuma vietu.

Aptauja

No jūlija neatdalāmie plastmasas pudeļu un tetrapaku korķi ES valstīs obligāti. Ko par to domājat?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks