31.10.2023.
Kā izvēlēties plastmasas logus?

Kā izvēlēties plastmasas logus?

Logi, kā zināms, pilda ne tikai estētiskās, bet arī būtiskas praktiskās funkcijas, tādēļ tie jāizvēlas rūpīgi. Populāra izvēle šobrīd ir PVC logi. Tie pieejami plašā izvēlē, dažādos dizainos un ir praktiski. 

Tomēr ne visi plastmasas logi ir vienlīdz kvalitatīvi. Ja vēlaties iegādāties logus, kas ne tikai labi izskatīsies, bet arī teicami kalpos ilgtermiņā, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam pievērst uzmanību, izskatot piedāvājumus. 

Siltumizolācijas klase

Plastmasas logi tiek iedalīti trīs siltumizolācijas klasēs: 

  • ekonomiskās klases logi piemēroti ēkām bez īpašām siltumizolācijas prasībām, piemēram, dārza mājām un vasarnīcām;
  • uzlabotās klases logi ir standarta izvēle daudzdzīvokļu namos;
  • energoefektīvā klase ir labs risinājums tad, ja ir augstākas siltumizolācijas prasības, piemēram, celtnēs, kur maksa par apkuri tiek aprēķināta pēc patēriņa.

Logi var tikt papildināti arī ar termorāmīti, kas pilda ne tikai siltumizolācijas funkcijas, bet arī palielina skaņa izolāciju. 

Papildfunkciju pieejamība

Uzmanība jāpievērš arī piedāvātajām papildfunkcijām. Varbūt jums ir aktuāli tonēti vai dekoratīvi logu stikli? Bet varbūt vēlaties parūpēties par drošību, aprīkojot logus ar pretielaušanās funkciju? Ja mājoklī uzturas mazi bērni, labs risinājums ir īpašā bērnu drošības sistēma. Tāpat logi var tikt aprīkoti arī ar insektu tīkliem. 

Garantijas laiks

Ņemot vērā, ka logi parasti tiek plānots kā ilgtermiņa ieguldījums, ir svarīgi arī pārliecināties, vai tiem tiek nodrošināta atbilstoša garantija. 

Logu montāžas pakalpojums

Noderīgs var būt arī logu montāžas pakalpojums. Pareizi veikta logu montāža ir svarīgs faktors, lai logi pareizi pildītu savas funkcijas. Šī iemesla dēļ logu montāžu ieteicams uzticēt profesionāļiem. 

Kvalitatīvus logus piedāvā “Labo logu aģentūra”

Kur meklēt kvalitatīvus plastmasas logus? Ieskatieties uzņēmuma “Labo logu aģentūra” piedāvājumā www.labologuagentura.lv un izvēlieties savām prasībām atbilstošus logus. Piedāvājumā ir arī logu montāža, turklāt visiem logiem tiek nodrošināta 5 gadu garantija.

“Labo logu aģentūra” piedāvā ne tikai PVC, bet arī koka un alumīnija logus, kā arī cita veida risinājumus – durvis, palodzes, žalūzijas. Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties pārbaudītu kvalitāti!

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks