27.03.2024.
Dāvanu komplekti – vienmēr laba ideja

Dāvanu komplekti – vienmēr laba ideja

Svētki saistās ar pozitīvām emocijām un dāvanām, taču, kad pienāk laiks apsveikt jubilāru, var izrādīties, ka izvēlēties piemērotu dāvanu nemaz nav tik vienkārši. Ja ir vēlme pārsteigt ar kaut ko īpašu, atmiņā paliekošu, laba iespēja ir aizraujošs piedzīvojums – lutinošs SPA, iemīļotā restorāna apmeklējums, romantiska fotosesija vai kas cits saņēmēja gaumei atbilstošs. Vai arī kāds labs dāvanu komplekts, kur būs dažādu piedzīvojumu dāvanu izvēles iespēja!

Piedzīvojumu dāvanas visām gaumēm atradīsiet interneta veikalā Dāvanuserviss.lv. Lai piedāvājumos orientēties būtu vienkāršāk, tie ir sakārtoti atbilstošās kategorijās – pēc dāvanu veida, saņēmēja un vietas. Apskatiet iespējas un izvēlēties to, kas jubilāru iepriecinās un pārsteigs visvairāk. 

Dāvanu komplekti – uzdāviniet izvēles brīvību 

Ja izvēlēties īsto dāvanu ir grūti, uzdāviniet iespēju dāvanu izvēlēties saņēmējam pašam. To var nodrošināt dāvanu komplekti, kas ietver vairākas piedzīvojumu opcijas. Kura no tām būs īstā, lai paliek dāvanas saņēmēja ziņā! 

Domājot par dažādajām gaumēm un vajadzībām, “Dāvanu serviss” ir sarūpējis vairākus dāvanu komplektus. 

Komplekts “Izklaides cienītājiem”

Šis augsti novērtētais dāvanu komplekts apvieno sevī īpašus piedāvājumus ne tikai piedzīvojumu un adrenalīna cienītājiem, bet arī tiem, kuriem patīk mierīgāka atpūta. Ūdens atrakciju parka apmeklējums, SUP dēļa noma, nakts pārgājiens purvā un daudzas citas izklaides – lai arī kādu iespēju gaviļnieks izvēlētos, neaizmirstamas emocijas ir garantētas.

“Masāžu un SPA baudījums”

Masāžu un SPA cienītājiem noteikti patiks iespēja izvēlēties kādu no dāvanu komplekta “Masāžu un SPA baudījums” piedāvājumiem. Tie ļauj aizmirst ikdienas steigu un būt pašam ar sevi relaksētā gaisotnē. Atsvaidzinoši rīta SPA rituāli, karaliskas masāžas, lutinošas sejas procedūras – piedāvājums nudien neliks vilties.

Dāvanu komplekts pārim

“Dāvanu servisa” piedāvājumā ir arī dāvanu komplekts pārim, kas ļauj uzdāvināt kopīgas atmiņas un neaizmirstamu laiku divatā. Šis dāvanu komplekts ietver izjādi ar zirgiem, jutekliskās masāžas online kursus, individuālās deju nodarbības, restorāna apmeklējumu un daudzas citas iespējas, kas ļaus uzšķilt jaunu dzirksteli attiecībās.

Dāvanu komplekti ir oriģināls veids, kā iepriecināt ar īpašu, tieši saņēmēja gaumei un vēlmēm atbilstošu dāvanu. Apskatiet piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko dāvanu komplektu interneta vietnē www.davanuserviss.lv

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks