27.03.2024.
“Carglass” – vējstiklu remonts un maiņa

“Carglass” – vējstiklu remonts un maiņa

Regulāra auto apkope ir būtisks aspekts, lai to uzturētu labā stāvoklī, taču tas neizslēdz dažādus bojājumu riskus. Tā, piemēram, nereti auto īpašnieki saskaras ar plaisu auto vējstiklā, kas ir biežāka problēma tieši gada siltajā sezonā. 

Ja radies bojājums vējstiklā, pat ja plaisa ir neliela, drošāk ir doties pie speciālista, kurš novērtēs situāciju un ieteiks labāko risinājumu – vējstikla remontu vai maiņu. Tas ir svarīgi, jo plaisa stiklā var kļūt lielāka, kas nozīmē arī lielāku laika un finanšu ieguldījumu pēc tam. 

“Carglass” – kvalitatīvs vējstiklu remonts

Radusies plaisa automašīnas vējstiklā? Dodieties uz “Carglass” servisu, lai saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu – vējstikla remontu vai maiņu. Lai arī stikla remonts ļauj ietaupīt laiku un naudu, dažkārt ir situācijas, kad nepieciešama vējstikla maiņa. Zinošie servisa speciālisti novērtēs situāciju un ieteiks labākos risinājumus.

“Carglass” ir specializēts transportlīdzekļu stiklu remonta un uzstādīšanas pakalpojumu sniedzējs. Uzņēmums savā darbā izmanto jaunākās tehnoloģijas, kvalitatīvus materiālus un labākās apmācības programmas, kas arī nosaka augsto pakalpojuma kvalitāti. Būtiski ir arī tas, ka “Carglass” izmanto sākotnējā ražotāja noteiktajiem standartiem atbilstošus stiklus. 

Kādi pakalpojumi pieejami “Carglass” servisā? 

Uzņēmuma piedāvājumā ir ne tikai vējstiklu remonts un maiņa, bet arī vairāki citi pakalpojumi:

  • aizmugurējā stikla nomaiņa, kas nereti ir labākā iespēja aizmugurējā stikla bojājuma gadījumā;
  • sānu stikla nomaiņa, izmantojot kvalitatīvus, standartiem atbilstošus instrumentus un materiālus;
  • kalibrēšana ir vēl viens plaši izmantots pakalpojums, kas ir aktuāls, ja automašīnai uzstādīta ADAS sistēma.

Svarīgi atzīmēt, ka “Carglass” sadarbojas ar visām Latvijā strādājošajām apdrošināšanas kompānijām, tādēļ tas būs labs risinājums arī tad, ja iestājies apdrošināšanas gadījums un ir nepieciešams kvalitatīvs auto stiklu remonts. Servisa darbinieki palīdzēs arī ar nepieciešamo dokumentu nokārtošanu un gādās par to, lai jūs ar savu auto droši varat turpināt ceļu! 

Ja sava auto stiklā pamanāt plaisu, dodieties uz servisu, kur par jūsu auto parūpēsies pieredzējuši speciālisti! 

Vairāk par pieejamiem pakalpojumiem un “Carglass” sniegtajām iespējām uzzināsiet interneta vietnē www.carglass.lv

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks