22.03.2024.
Ar «aptieka1» uzkrājošo lojalitātes karti – vēl izdevīgāk!

Ar «aptieka1» uzkrājošo lojalitātes karti – vēl izdevīgāk!

Pavasarī, kad pēc drēgnās ziemas saskaramies ar enerģijas trūkumu un nogurumu, īpaši aktuāla ir organisma stiprināšana. Taču vienlaikus tā vien gribas palutināt sevi ar ko skaistu, piemēram, kādu augstvērtīgu kopjošo kosmētiku. Abos šajos jautājumos ir vērtīgi vērsties Stacijas aptiekā, kas sniedz ne vien kvalitatīvu un plašu sortimentu, bet arī tik ļoti noderīgo farmaceita padomu. Turklāt tagad Stacijas aptieka piedāvā vēl izdevīgākus pirkumus!

Jau kopš februāra Stacijas aptiekā Limbažos ir pieejamas jaunas uzkrājošās lojalitātes kartes, kas piedāvā klientiem dažādas priekšrocības. Aptiekas īpašniece, farmaceite Anita Labada saka: – Vēlos sirsnīgi pateikties visiem mūsu pastāvīgajiem klientiem par uzticību un iepriecināt viņus ar jaunajām uzkrājošajām lojalitātes kartēm! Protams, laipni gaidīti arī jauni klienti, kas vēlētos izmantot jaunās kartes priekšrocības, piemēram, saņemt punktu uzkrājumu kartē 3% apmērā no katra pirkuma*.

Īpašs jaunums uzkrājošās lojalitātes kartes lietotājiem ir Senioru trešdienas, kas ikvienam kartes īpašniekam, kas sasniedzis 60 gadu vecumu, sniedz 20% atlaidi trīs un vairāk preču pirkumiem**. – Droši jautājiet par šo piedāvājumu mūsu aptiekas farmaceitiem! – aicina Anita. Viņa stāsta: – Jaunās lojalitātes kartes dizains ir skaists un rotāts ar latvju zīmēm, kas arī savā ziņā aizsargā un dod spēku šīs kartes lietotājam. Klientiem ļoti patīk šis dizains, turklāt aptieka1 lojalitātes karti var viegli pazīt pārējo vidū.

Stacijas aptiekā – viss vajadzīgais!

Stacijas aptieka, kas ietilpst neatkarīgo aptieku savienībā aptieka1, piedāvā klientiem plašu medikamentu, uztura bagātinātāju un higiēnas preču sortimentu, kā arī kosmētiku ādas un matu kopšanai. Aptiekas piedāvājumā ir daudz augu valsts preparātu, ko ļoti iecienījuši pastāvīgie klienti, piemēram, augu eļļas, tējas, ziedes ar dabiskām sastāvdaļām, augu ekstrakti un citi.

Farmaceite Anita Labada atgādina – par veselību jārūpējas visu gadu un regulāri. Vismaz reizi gadā jāapmeklē ģimenes ārsts un jāveic analīzes. Nepieciešamības gadījumā jāpiemeklē uztura bagātinātāji, kuru klāstā vislabāk palīdzēs orientēties farmaceits.

Īpaši tagad, pavasarī, farmaceite iesaka neaizmirst par svaigā gaisa un kustību nozīmi: – Baudiet pavasara sauli un izkustēšanos svaigā gaisā! Tāpat pavasari izjust palīdzēs bērzu sulu kūre un prieks par dabas atmodu.

___________________________________________________________________

* Aptieka1 punkti netiek uzkrāti par akciju preču un recepšu kompensējamo un nekompensējamo medikamentu pirkumiem, kompensējamām medicīnas precēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem, pakalpojumiem un dāvanu kartēm. Tāpat aptieka1 punkti netiek uzkrāti par tādu preču un pakalpojumu pirkumiem, kam pirkuma veikšanas laikā tiek piemērota cita atlaide. Vairāk par aptieka1 uzkrājošās kartes noteikumiem lasiet aptieka1.lv.

** Senioru dienas piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru regulārā cena pirms samazinājuma piemērošanas ir ne mazāka par 1,50 EUR, uzrādot aptieka1 uzkrājošo karti. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, medikamentiem, kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm. Atlaides tiek piemērotas, ievērojot Latvijas normatīvo aktu prasības.

                                                                                                                                                       

Kādas priekšrocības sniedz aptieka1 lojalitātes karte?

  • 3% uzkrājums no pirkumiem. To var izmantot, veicot nākamo pirkumu apmaksu*.
  • Senioru atlaide trešdienās – pērkot trīs preces, saņemiet 20% atlaidi. Šis piedāvājums attiecas uz ikvienu lojalitātes kartes īpašnieku, kurš sasniedzis 60 gadu vecumu**.
  • Papildu atlaides un īpašie piedāvājumi, tai skaitā 2+1 akcijas. Ik mēnesi aptieka1 apvienības aptiekās atradīsiet plašu izdevīgo piedāvājumu klāstu lojalitātes kartes īpašniekiem.

Vairāk par aptieka1 uzkrājošo lojalitātes karti, tās noteikumiem un aptiekām, kurās tā pieejama, lasiet aptieka1.lv vai jautājiet mūsu farmaceitiem.

                                                                                                                                                       

Būsiet laipni gaidīti Stacijas aptiekā Limbažos, Stacijas ielā 22.

Darba laiks: 

  • Darbdienās: 8.00–18.00
  • Sestdienās: 8.00–15.00
  • Svētdiena – brīvdiena

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks