10.01.2024.
9 netradicionālas vecmeitu ballītes idejas
Foto: unsplash.com

9 netradicionālas vecmeitu ballītes idejas

Neatkarīgi no tā, vai esat piedalījusies vecmeitu ballītēs, vai arī esat saņēmusi uzdevumu plānot savu pirmo vecmeitu ballīti draudzenei, kurai nepatīk sekot pūlim, jūs, iespējams, šobrīd izjūtat spiedienu, lai noorganizētu patiesi īpašu pasākumu. Labā ziņa ir tā, ka ir daudz pasakainu aktivitāšu, kas var kļūt par pamatu visai netradicionālam pasākumam, par ko līgava runās vēl gadiem ilgi. Esam apkopojuši labākās vecmeitu ballītes idejas, tāpēc turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk!

Vecmeitu ballīte var būt arī netradicionāla
Netradicionāla vecmeitu ballīte var topošajai līgavai un viņas draudzenēm sniegt atšķirīgu pieredzi, kas var pārsteigt un radīt tādas emocijas, ko visas atcerēsieties krietni ilgāk. Mērķis ir padarīt svinības neaizmirstamas un tādas, par ko līgava stāstīs vēl daudzus gadus. Dažreiz neparastākas vecmeitu ballītes idejas ir jautrākas, aizraujošākas un saistošākas! Arī bildes Instagram profilā būs vairāk atzīmētas ar sirsniņu, ja tajās būs redzamas oriģinālas aktivitātes, tērpu izvēle vai notikuma vieta. Kā veiksmīgi noorganizēt pasākumu, kas pievērsīs arī citu cilvēku uzmanību? Par to lasiet turpinājumā!

Kā organizēt perfektu vecmeitu ballīti?
Neatkarīgi no tā, kāda kompānija apmeklē svinības, vienmēr ir iespējams izvēlēties tādas vecmeitu ballītes idejas un spēles, kas būs piemērotas ikvienam!

Kā organizēt perfektu vecmeitu ballīti? Tas bieži vien līgavas draudzenēm var būt grūts uzdevums. Kurp doties? Kādā gadalaikā? Cik ilgi pirms kāzām? Ko darīt? Ko uzaicināt?

Lūk, daži padomi, kā padarīt vecmeitu ballīti neaizmirstamu un tajā pašā laikā veiksmīgi organizētu!

  • Viesu saraksts. Nereti šādos pirmskāzu pasākumos satiekas cilvēki, kuri savstarpēji nav pazīstami vai ir ļoti atšķirīgi. Piemēram, līgavas bērnības dienu draudzenes, ar kurām viņai patīk satikties uz suši pēcpusdienu, lai mierīgā gaisotnē no sirds izrunātos, vai jaunās kolēģes, ar kurām ir tradīcija piektdienas vakaros pēc darba doties uz bāru, lai iedzertu gardus kokteiļus un apspriestu jaunākās biroja tenkas. Ko darīt, lai ballītes dienā nerastos saspīlēta un neveikla gaisotne? Sadaliet dienu daļās, paredzot mierīgu SPA dienu tiem, kuri dod priekšroku šādām aktivitātēm, un mežonīgu vakaru ballīšu cienītājiem. Ja tomēr plānojat vairāk nekā divas līdz trīs aktivitātes vienā dienā, varat organizēt divas atsevišķas dienas, kurās līgava var pavadīt laiku pirms kāzām tradicionālākā veidā, kā arī svinēt ārpus ierastajām aktivitātēm.
  • Datums un laiks. Plānojiet laikus un izvēlieties datumu dažas nedēļas vai pat mēnešus pirms kāzām, lai visi viesi varētu ierasties un saskaņot savu darba grafiku. Nav ieteicams šo ballīti rīkot dienu vai pat nedēļu pirms kāzām, kā tas parasti notiek Holivudas filmās, jo tas ir laiks, kad līgavai vēl jāpaveic pēdējie kāzu organizēšanas darbu.
  • Budžets. Padomājiet, cik ikviens ir gatavs maksāt par vecmeitu ballīti. Tas, protams, noteiks vietu, ballītes ilgumu un to, kādas aktivitātes ir vērts apsvērt un iekļaut plānā. Varat sarīkot anonīmu online aptauju, izvēlnē norādot konkrētas naudas summas. Tas palīdzēs ikvienam godīgi izteikties, neraizējoties par citu nosodījumu.
  • Lokācija. Daudzi nolemj pavadīt šo dienu Latvijā, bet citiem ir vēlme un iespējas doties uz ārzemēm. Lai kur arī izvēlaties doties, veiciet nelielu izpēti par vietām, kur vēlaties nakšņot, un to, ko varat darīt attiecīgajā apvidū. Visam, protams, ir jābūt saskaņotam ar topošās sievas interesēm.

Nepārcentieties un nemēģiniet visu paspēt! Rūpīgi izplānojiet savu ballīti un izbaudiet to! Atcerieties, ka vecmeitu ballīte ir domāta jautrībai un nepiespiestai atmosfērai. Turpiniet lasīt, lai smeltos aizraujošas vecmeitu ballītes idejas un spēles!

Lāzertags
Meklējat aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas vecmeitu ballītes spēles? Labākais variants ir lāzertags! Tas ir lieliski piemērots, lai atbrīvotos no pirmskāzu satraukuma, atbrīvotu prātu un stiprinātu saikni ar draudzenēm. Šī sportiskā šaudīšanās aktivitāte sagādās prieku ikvienam, turklāt pēc trāpījuma nepaliks zilumi, jo tiek izmantoti ieroči, kas darbojas ar infrasarkanajiem stariem pēc tāda paša principa kā TV pultis.

Foto: gunsnlasers.lv

Gadu no gada “GUNSnLASERS” izklaides zonu apmeklē topošās līgavas un viņu draudzenes. Lāzertags vienmēr rada daudz smieklu un ir lielisks veids, kā svinēt ar vieglu jautrību. Īpaši pirmskāzu periodā lāzertags var būt ļoti terapeitiska izklaide. Jums jāņem līdzi vien humora izjūta un neliela draudzīga konkurence, kā arī ērts apģērbs un apavi, kas piemēroti skriešanai. Apmeklējiet “GUNSnLASERS” mājaslapu www.gunsnlasers.lv vai zvaniet pa tālruni 27274646, lai veiktu rezervāciju! 

Elektrokartingi
Šī ir pasakaina aktivitāte, ja līgava ir piedzīvojumu meklētāja un vēlas unikālu vecmeitu ballītes aktivitāti. Pēc dienas kartingu trasē jūs vēl ilgi runāsiet par sacīkstēm un adrenalīnu, ko sniegs šāds izbrauciens. “GUNSnLASERS” ir īstā vieta, kur realizēt savas vecmeitu ballītes idejas, jo šajā izklaides parkā vecmeitu ballītes spēles ir populāra izvēle visiem, kas meklē lokāciju jestrām un aktīvām svinībām! Zvaniet jau šodien pa tālr. 27274646 un rezervējiet laiku! 

https://www.youtube.com/watch?v=xYynMGVs-_I

Izjāde ar zirgu
Lai gan viņa, iespējams, ir aizmirsusi savu bērnības mīlestību pret filmās redzamajām skaistajām jātniecēm, topošajai līgavai šajā īpašajā nedēļas nogalē būs prieks justies kā īstai princesei uz viena no graciozākajiem dzīvniekiem. Jāšana ar zirgiem ir viegli apgūstama un pārsteidzoši miermīlīga nodarbe, kas ideāli piemērota pasakainu atmiņu radīšanai kopā ar draudzenēm.

Iespējams, nekas nav tik relaksējošs kā sēdēšana skaista, spēcīga zirga mugurā, kad tas pārliecinoši soļo pāri pļavai. Tas patiešām ir fantastisks veids, kā atgriezties pie dabas un baudīt lielisku skatu.

Cirvju mešana
Meklējat vecmeitu ballītes spēles, kas līgavu pārsteigs? Izmēģiniet roku cirvja mešanā! Šī neparastā aktivitāte ir lieliski piemērota arī vecmeitu ballītēm, lai “izlādētos” un aizmirstu par ikdienas stresu. Noskaidrojiet, kurai no jums slepeni piemīt šāds talants! Šī aktivitāte būs kaut kas atšķirīgs, aizraujošs un kas tāds, ko atcerēties un pēc tam pastāstīt topošajam vīram.

Klinšu kāpšana iekštelpās
Dodieties uz klinšu kāpšanu un pārvariet izaicinājumu, kas liks jums justies neuzvaramām! Ja meklējat izaicinošākas idejas, šī ir lieliska aktivitāte, ko izmēģināt visu gadu. Neatkarīgi no tā, vai esat pilnīgas iesācējas vai pieredzējušas kāpējas, šī aktivitāte patīkami pārsteigs, liekot spert patiesi drosmīgus soļus.

Deju nodarbība
Kas gan var būt labāks vecmeitu ballītei par seksīgas dejas apgūšanu? Sagatavojiet tērpus, aksesuārus un kopā ar instruktoru iemācieties deju, kas liek jums justies skaistām! Turklāt tā ir lieliska iespēja trenēties, lai pārsteigtu savu jauno vīru kāzu naktī!

Glempings
Ja vēlaties kaut ko nedaudz atšķirīgu, brīvāku atmosfēru un iespēju sanākt kopā, tad glempings varētu būt piemērots tieši jums! Pēdējo gadu laikā glempinga popularitāte ir strauji pieaugusi, un nav grūti saprast, kāpēc. Tiem, kas par to vēl nav dzirdējuši, glempings ir līdzīgs kempingam, taču ar visām ērtībām, ko varētu sagaidīt atpūtas mājiņā vai viesnīcas numurā. Šis var būt arī tikai viens no dienas pieturas punktiem, kur ieturat vieglu maltīti, atspirdzinošus dzērienus un sarīkojat mīļu fotosesiju visām kopā.

Foto: unsplash.com

Keramikas darbnīca
Ja meklējat relaksējošas vecmeitu ballītes idejas, tad keramikas nodarbība būs īstā aktivitāte. Šajā procesā jūs apgūsiet visus pamatus, sākot no māla veidošanas ar rokām un beidzot ar mešanas uz ripas tehniku, un katra radīsiet kaut ko pilnīgi unikālu. Visbiežāk šādās meistarklasēs ir iespēja izvēlēties, ko gribēsiet pagatavot, piemēram, krūzīti vai dekoratīvu šķīvi.

Gleznošanas nodarbība
Ir daudz dažādu aktivitāšu, kas saistītas ar vecmeitu ballītēm, bet ir lieliski atrast un saplānot kaut ko nedaudz atšķirīgu. Ja esat kādreiz redzējusi mākslas nodarbību, kurā visi pulcējas ap molbertiem un zīmē cilvēku, kas pozē telpas centrā, tad jums ir priekšstats par to, kas notiks šīs nodarbības laikā. Tā ir īsta cilvēka zīmēšana un šis cilvēks var pozēt pilnīgi vai daļēji kails atkarībā no ballītes viesu vēlmēm. Īpaši apmācīts modelis labprāt sēdēs dažādās pozās, kamēr mēģināsiet to uzzīmēt. Šī aktivitāte rada daudz smieklu un interesantus mākslas darbus! Zīmēšanas sesija parasti ilgst 60 minūtes, tāpēc ir pietiekami daudz laika, lai izstrādātu savu šedevru. Šī būs pikanta vecmeitu ballīte.

Cerams, ka esat guvušas vairāk iedvesmas, organizējot aktivitātes vecmeitu ballītei! Noteikti iekļaujiet šīs idejas savos nedēļas nogales plānos, un nav šaubu, ka topošā līgava būs pārsteigta un gūs neaizmirstamu pieredzi.

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks