01.07.2022.
5 ieguvumi regulāras sejas masāžas veikšanai

5 ieguvumi regulāras sejas masāžas veikšanai

Pēc garas, saspringtas dienas ir patīkami atgriezties mājās, noņemt visu kosmētiku un pārbraukt ar pirkstiem pa sejas līnijām, it kā izmasējot to no noguruma vai saspringuma. Taču to var darīt arī ar sejas masāžas rullīti, kas atvieglos šo procedūru un paveiks to daudz labāk par Jūsu pirkstiem.

Sejas masāža palīdz uzlabot ādas veselību, vienlaikus atslābinot sejas muskuļus. Tā iedarbojas relaksējoši un atjaunojoši, palīdzot Jums izskatīties un justies labāk. Neatkarīgi no tā, vai sejas masāžu vēlaties izmantot tikai atslābināšanās nolūkā vai lai ārstētu to. 

Veicot masāžu var izmantot krēmus, eļļas vai attīrošus balzamus, kā arī sejas rullīti, piemēram, CARELIKA Dual Contouring Massage Roller Duālo konturējošo masāžas rullīti, kas uzlādējas no saules gaismas. Tā dubultie ovālie rullīši ir izkārtoti perfektā leņķī, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku saskari ar sejas ādu. To lietojot, saules gaisma tiek pārvērstā mikrovibrācijās, kas stimulē ādas elastību, liftingu un muskuļu darbību.

Ieguvumi, veicot regulāru sejas masāžu

1. Novecošanas ātruma samazināšana un grumbu novēršana

Viens no galvenajiem sejas masāžas ieguvumiem ir tās spēja uzlabot ādas vispārējo izskatu.

2. Aknes ārstēšana

Ādas stimulēšana ar masāžas palīdzību var veicināt asinsriti un mazināt piņņu rašanos. Tomēr konkrēti pētījumi, kas sniedz pierādījumus par sejas masāžas ietekmi ādas iekaisuma novēršanai, nav pieejami. Neveiciet masāžu pārāk agresīvi, izvairieties no asām kustībām vai pīlingiem īpaši jutīgās zonās.

3. Ādas starojuma atgriešana

Sejas masāža var būt īstais risinājums, ja vēlaties iegūt starojošu un mirdzošu ādu. Daudzi  pierādījumi liecina, ka sejas muskuļu stimulēšana var palīdzēt savilkt ādu, atbrīvot saspringtos muskuļus un uzlabot asinsriti.

4. Ādas asins cirkulācijas uzlabošana

Sejas masāžas ar rullīti pozitīvi ietekmē ādas asinsriti, kas var palīdzēt uzlabot ādas izskatu kopumā. Asinsvadi reaģē uz siltumu, kā arī, radot spiedienu uz muskuļiem, tie ieņem pareizās formas, gluži tāpat kā sportojot sporta zālē.

5. Rētu un citu iekaisuma vietu ārstēšana

Ja jums ir sejas rētas, kas dažāda veida dzīšanas procesā nav pazudušas, tad masāža var būt ļoti noderīga. Rētu un cita veida iekaisuma atstātu vietu masāža var palīdzēt palielināt asins plūsmu, atslābināt tuvumā esošos audus un izlīdzināt ādas virsmu, novēršot vai mazinot nelīdzenas vietas. Sejas masāža var arī palīdzēt mazināt tādus simptomus kā sāpes, nieze un jutīgums. 

Sejas masāžas ir lielisks veids, kā sniegt sev dziedinošu un atjaunošu svaiguma sajūtu, vienlaikus ārstējot specifiskas sejas ādas problēmas. Izbaudiet atklājumu procesu, mācoties veikt sejas masāžu mājās ar CARELIKA sejas masāžas rullīti, ko varat iegādāties E-meistars.lv

Lai iegūtu skaistu un mirdzošu ādu, saglabājiet tās veselību, veltot arī pietiekami daudz laika atpūtai un relaksācijai, ievērojot veselīgu uzturu un esot aktīviem. Tikpat svarīgi ir lietot arī pareizos sejas kopšanas produktus. Zīmols CARELIKA palīdzēs jums sejas kopšanā ieviest jaunumus vai arī turpināt to darīt kā iepriekš, izmantojot populāros CARELIKA skaistumkopšanas rituālus.

Vairāk par zīmolu varat uzzināt mājaslapā www.carelika.eu. Par produktu sortimentu un iegādi noskaidrosiet www.e-meistars.lv un visos Meistars veikalos Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza, un Jelgavā, Lielajā iela 18. 

Nebaidieties pamēģināt kaut ko jaunu, esam pārliecināti, ka, apmeklējot veikalu klātienē, atradīsiet sev piemērotākos produktus. Ja tomēr neesat pārliecināts par izvēli, tad to uzticiet mūsu profesionāļiem. Šeit atradīsiet lieliskus dāvanu komplektus un superīgas atlaides saloniem un to speciālistiem.

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks