22.08.2022.
4 padomi, kā mūsdienīgi iekārtot viesistabu

4 padomi, kā mūsdienīgi iekārtot viesistabu

Viesistaba ir telpa, kurā notiek rosība. Tā ir vieta atpūtai, ģimeniski pavadītam laikam un ciemiņu uzņemšanai. Kad ir pienācis laiks iekārtot viesistabu, jāpiedomā pie dažādām niansēm, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, kas visbiežāk ir mūsdienīga, funkcionāla un mājīga telpa, kurā būtu patīkami uzturēties. 

Lūk, četri noderīgi padomi, kas palīdzēs iekārtot modernu viesistabu.

Izvēlieties telpas centrālo objektu

Viesistabas iekārtojums būs veiksmīgāks, ja sākotnēji tiks izvēlēts tās centrālais objekts. Tas var būt televizors, kamīns vai, piemēram, logs. 

Piemeklējiet īstos toņus 

Liela nozīme ir arī krāsu izvēlei. Kā zināms, gaišie toņi ir visdrošākā izvēle, jo tie padara telpu vienlaikus elegantu un mājīgu. Šāds risinājums noder arī mazākās telpās, kas vizuāli jāpaplašina – ar gaišu krāsu palīdzību tas izdodas lieliski. 

Ja tomēr telpā vēlaties ieviest vairāk tumšo vai spilgto toņu, padomājiet, kādu efektu gūsiet un kā ar šo krāsu sadzīvosiet ilgtermiņā. Der arī atcerēties, ka interesantu rezultātu saņemsiet, ja kombinēsiet gaišās krāsas ar kādu spilgtāku akcentu. 

Padomājiet par piemērotu apgaismojumu 

Neaizmirstiet arī par piemērotu apgaismojumu. Ņemot vērā, ka šī telpa pilda dažādas funkcijas, ir svarīgi, lai tajā būtu viegli pielāgojams dažāda veida apgaismojums, piemēram, griestu lampa, grīdas vai sienas lampas, kā arī galda lampiņa. Tas palīdzēs radīt telpā vajadzīgo noskaņu un pielāgot apgaismojuma veidu un intensitāti konkrētajām vajadzībām. 

Izvēlieties modernas mēbeles

Veiksmīgam viesistabas iekārtojumam vajadzīgas piemērotas mēbeles – dīvāns, atpūtas krēsli, žurnālu galdiņš, plaukti un citi risinājumi atkarībā no gaumes, vajadzības un telpas platības. 

Šobrīd mēbeļu piedāvājums ir tik daudzveidīgs, ka katrs var izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošāko risinājumu. Tie var būt jau saskaņoti mēbeļu komplekti vai atsevišķi kombinētas mēbeles. Varianti ir visdažādākie. 

Plašs dažādu mēbeļu klāsts pieejams interneta veikalā www.kate.lv. Ieskatieties mēbeļu salona piedāvājumā, lai smeltos iedvesmu un izvēlētos kvalitatīvas un modernas mēbeles savai viesistabai un citām mājokļa telpām. 

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks