Madis, Alberts
2019. gada 18.jūnijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

30.XI

TLMS «Dzilna» «Radošajā nemierā»

Nesen Limbažu kultūras nama Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) «Dzilna» dalībnieces startēja nu jau par tradīciju kļuvušajā pašdarināto tērpu skatē «Radošais nemiers» Rīgā. Pirms tam izturot atlasi, viņas tajā iesaistījušās vairākkārt. Šoreiz dāmas atraktīvā veidā demonstrēja šalles. Vēl jāpiebilst, ka drīzumā uz pāris «Pūres» šokolādes konfekšu kastēm būs ieraugāmi «Dzilnas» lakati.

30.XI

OC «Limbaži» basketbola čempionātā

Olimpiskā centra (OC) «Limbaži» basketbola čempionātā gūti šādi rezultāti: «Umurga» un BK «Aloja/Graintech» – 59:82; «Limbaži U17» un «Grīva» – 31:98; BK «Salacgrīva» un «Pāle» – 86:58; «Kopturis-A» un «Pārgauja» – 59:71; «Salacgrīvas vidusskola» un BK «Rakši» – 33:79; BK «Lēdurga» un «TZT» – 102:47.

30.XI

Filma ar limbažnieci simtgades kino maratonā

Nacionālais kino centrs 8. decembrī kinoteātra «Splendid Palace» abās zālēs Rīgā rīko Simtgades filmu maratonu ar devīzi «Paldies par redzēšanos!». Interesenti bez maksas varēs noskatīties programmā «Latvijas filmas Latvijas simtgadei» tapušās pilnmetrāžas filmas. To vidū ir arī Madaras Dišleres režisētā «Paradīze 89», kurā epizodiskā lomā redzama Limbažu 3. vidusskolas piektklasniece Dārta Ozola. Kopumā šajā programmā tapa 16 filmu, bet kino maratonā varēs redzēt 14, jo divas pirmizrādi piedzīvos nākamgad.

Esi moderns