Madis, Alberts
2019. gada 18.jūnijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

09.IV

Melngaiļa svētkos vairāk nekā 2000 dalībnieku

Ir gatava provizoriskā programma un apkopota informācija par koriem, kas 8. jūnijā piedalīsies Melngaiļa mūzikas svētkos Igatē. Pieteikšanās beigusies, un pavisam gaidāmi vairāk nekā 2000 dalībnieku. Esam jau rakstījuši, ka tie būs šīsvasaras lielākie kordziedāšanai veltītie svētki Latvijā. Dienas garumā komponista lomā iejutīsies un pasākumu vadīs Valmieras teātra aktieris Imants Strads. Tāpat svētku laikā neiztiks bez citām aktivitātēm – šaha spēles, riteņbraukšanas, makšķerēšanas.

09.IV

Limbažu «Spārītē» saruna par aktualitātēm

Limbažu 3. pirmsskolas izglītības iestādē «Spārīte» ceturtdien viesojās Salacgrīvas bērnudārza «Vilnītis» vadītājas vietniece Ligita Dambe. Viņa Limbažu kolēģēm (sarunā piedalījās arī skolotājas no 1. bērnudārza «Buratīno») stāstīja par salacgrīviešu pieredzi, gatavojoties kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolas izglītībā. "Marta sākumā Limbažu novada bērnudārzu pārstāvji apmeklēja «Vilnīti». Vērojām nodarbības, un tad sapratu, ka šāda tikšanās ar Ligitu būtu noderīga visiem mūsu skolotājiem. Viņa prot ļoti vienkārši izskaidrot sarežģītus jautājumus," apmierināta ar sarunu bija «Spārītes» metodiķe Ramona Penka.

09.IV

Ainažos būs «Popiela» pieaugušajiem

Ainažu kultūras namā aprīļa beigās notiks nebijis pasākums – «Popiela» pieaugušajiem. Kultūras darba vadītāja Madara Oga-Timofejeva pērn Vilzēnos redzējusi šādu pasākumu. Bijis jautri un interesanti, dalībnieku nav trūcis. Nolēmusi, ka Ainažos varētu būt līdzīgi. Pirmās piecas sešas grupas jau pieteikušās. Šķiet, ka pārsvarā dalībnieki būs kolektīvi – iespējams, bariņā ir drošāk un jautrāk.

09.IV

OC «Limbaži» volejbola čempionātā

Olimpiskā centra (OC) «Limbaži» volejbola čempionāta pusfināla spēlēs šādi rezultāti: «Mazsalaca/Ramata» un «Sikspār­ņi» – 3:1; «Viļķene» un «Pāle» – 1:3.

Esi moderns