Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
22. maijs, 2015

#Clock#
Svētdiena
24. maijs
Ilvija, Marlēna, Ziedone
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Kā plānojat pavadīt vasaras atvaļinājumu?
Atpūtīšos Latvijā
Ceļošu uz ārzemēm
Strādāšu mājās
Pagaidām nekādu ieceru nav
Vasarā man nebūs atvaļinājuma
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Jātnieks Kristaps Neretnieks - trešais Pasaules kausa kopvērtējumā
Pievienots: 2012. gada 28. decembris
Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas kopvērtējumā šobrīd ieņem 3. vietu un saglabā reālas izredzes startēt Pasaules kausa finālā nākamā gada aprīlī Gēteborgā Zviedrijā. Līdz šim neviens Latvijas jātnieks nav startējis Pasaules kausa finālā jāšanas sportā.

- Šī bija mana pirmā sezona tik augstā līmenī un tajā guvu fantastiskus sasniegumus. Ar šiem perspektīvajiem zirgiem sāku sadarbību tikai šopavasar, neesam pat vēl kārtīgi sastrādājušies, tāpēc optimālākie rezultāti vēl tikai priekšā. Kā jau lielākoties sportā, tas ir daudzu gadu darbs, - saka Kristaps.

Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas kopvērtējuma līdere ar 99 punktiem ir Krievijas sportiste Anna Gromzina, 2. vietu ar 90 punktiem ieņem Igaunijas sportists Gunārs Kletenbergs, bet K. Neretnieks atrodas trešajā pozīcijā ar 81 punktu.

- Trešā vieta Pasaules kausa kopvērtējumā ir likumsakarīgs sezonas noslēgums un labs rezultāts. Lielākās uzvaras šogad izcīnītas Pasaules reitinga ieskaites mar­šrutos, tas ļāvis ļoti augstu pacelties reitingā. Tuvākie mērķi ir kvalificēties lielajam Pasaules kausa finālam Gēteborgā, sagatavoties un pieklājīgi tur startēt. Tagad, pēc intensīvās sacensību sezonas, mūsu zirgiem būs neliels pārtraukums, tie atpūtīsies no daudzajiem turnīriem un lielajiem pārbraucieniem, uzkrās spēkus nākamās sezonas izaicinājumiem, - teic sportists.

Tiesības startēt lielajā Pasaules kausa finālā no Centrāleiropas zonas iegūs 3 labākie sportisti pēc kopvērtējuma pun­ktiem. Zonas fināls risināsies marta sākumā Polijas galvaspilsētā Varšavā. Paralēli Pasaules kausa izcīņai K. Neretnieks kvalificējies arī startam Eiropas čempionātā nākamajā gadā un šobrīd ieņem rekordaugstu pozīciju Pasaules konkūristu reitingā FEI Rolex Ranking 143. Šobrīd Neretnieks atrodas 129. pozīcijā. Izcīnot vairākas sensacionālas uzvaras prestižās starptautiskās sacensībās, 6 mēnešu laikā sportists reitingā kāpis par 1252 pozīcijām.

- Vēlos pateikties savai komandai un saviem zirgiem par smago darbu un lielo izturību, kā arī zirgu īpašniekiem Fedorovsku ģimenei, ar kuru sadarbību sāku tikai šopavasar, par man doto iespēju. Viss labākais mums vēl tikai priekšā! - saka sportists, kurš startē ar Krievijas zirgaudzētavas Westfalen - Swit Vestfāles šķirnes zirgiem Continue un Con Pleasure, kā arī ērzeļiem Caramsin un Conte Bellini.
Ilze JANSONE,
Latvijas Jātnieku federācijas Preses dienests

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2015  Web izstrāde: Web Dienests