Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Rudens!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
27. augusts, 2014

#Clock#
Ceturtdiena
28. augusts
Auguste, Guste
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Ar kādām sajūtām gaidāt 1. septembri?
Prieks, tie taču svētki!
Atvieglojums, ka bērni būs nodarbināti
Ar nepacietību gaidu satikšanos ar draugiem
Bažījos, kāds būs jaunais mācību gads
Negribu iet uz skolu!
Man tas ir parasts datums
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika


Upeņu komercdārzi

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Jātnieks Kristaps Neretnieks - trešais Pasaules kausa kopvērtējumā
Pievienots: 2012. gada 28. decembris
Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas kopvērtējumā šobrīd ieņem 3. vietu un saglabā reālas izredzes startēt Pasaules kausa finālā nākamā gada aprīlī Gēteborgā Zviedrijā. Līdz šim neviens Latvijas jātnieks nav startējis Pasaules kausa finālā jāšanas sportā.

- Šī bija mana pirmā sezona tik augstā līmenī un tajā guvu fantastiskus sasniegumus. Ar šiem perspektīvajiem zirgiem sāku sadarbību tikai šopavasar, neesam pat vēl kārtīgi sastrādājušies, tāpēc optimālākie rezultāti vēl tikai priekšā. Kā jau lielākoties sportā, tas ir daudzu gadu darbs, - saka Kristaps.

Centrāleiropas zonas Ziemeļu līgas kopvērtējuma līdere ar 99 punktiem ir Krievijas sportiste Anna Gromzina, 2. vietu ar 90 punktiem ieņem Igaunijas sportists Gunārs Kletenbergs, bet K. Neretnieks atrodas trešajā pozīcijā ar 81 punktu.

- Trešā vieta Pasaules kausa kopvērtējumā ir likumsakarīgs sezonas noslēgums un labs rezultāts. Lielākās uzvaras šogad izcīnītas Pasaules reitinga ieskaites mar­šrutos, tas ļāvis ļoti augstu pacelties reitingā. Tuvākie mērķi ir kvalificēties lielajam Pasaules kausa finālam Gēteborgā, sagatavoties un pieklājīgi tur startēt. Tagad, pēc intensīvās sacensību sezonas, mūsu zirgiem būs neliels pārtraukums, tie atpūtīsies no daudzajiem turnīriem un lielajiem pārbraucieniem, uzkrās spēkus nākamās sezonas izaicinājumiem, - teic sportists.

Tiesības startēt lielajā Pasaules kausa finālā no Centrāleiropas zonas iegūs 3 labākie sportisti pēc kopvērtējuma pun­ktiem. Zonas fināls risināsies marta sākumā Polijas galvaspilsētā Varšavā. Paralēli Pasaules kausa izcīņai K. Neretnieks kvalificējies arī startam Eiropas čempionātā nākamajā gadā un šobrīd ieņem rekordaugstu pozīciju Pasaules konkūristu reitingā FEI Rolex Ranking 143. Šobrīd Neretnieks atrodas 129. pozīcijā. Izcīnot vairākas sensacionālas uzvaras prestižās starptautiskās sacensībās, 6 mēnešu laikā sportists reitingā kāpis par 1252 pozīcijām.

- Vēlos pateikties savai komandai un saviem zirgiem par smago darbu un lielo izturību, kā arī zirgu īpašniekiem Fedorovsku ģimenei, ar kuru sadarbību sāku tikai šopavasar, par man doto iespēju. Viss labākais mums vēl tikai priekšā! - saka sportists, kurš startē ar Krievijas zirgaudzētavas Westfalen - Swit Vestfāles šķirnes zirgiem Continue un Con Pleasure, kā arī ērzeļiem Caramsin un Conte Bellini.
Ilze JANSONE,
Latvijas Jātnieku federācijas Preses dienests

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Interneta pakalpojumi Limbažos

   
 
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2014  Web izstrāde: Web Dienests