Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
22. maijs, 2015

#Clock#
Pirmdiena
25. maijs
Anšlavs, Junora
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Kā plānojat pavadīt vasaras atvaļinājumu?
Atpūtīšos Latvijā
Ceļošu uz ārzemēm
Strādāšu mājās
Pagaidām nekādu ieceru nav
Vasarā man nebūs atvaļinājuma
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Ar Hipotēku bankas atbalstu puikulieši tiek pie sava eņģeļa
Pievienots: 2012. gada 5. oktobris
Svētdien Puikules parkā pulcējās interesenti, kuri vēlējās piedalīties pastaigu takas svinīgā atklāšanā. Šis ir viens no projektiem, ko finansiāli atbalstīja Hipotēku bankas klientu kluba Mēs paši programma. Pie tam viens no īpašajiem projektiem, jo to kā atbalstāmu izvēlējās bankas Valmieras filiāles vadība.

- Mēs nedrīkstam radīt tikai no jauna, jāsaglabā arī vēsturiskais. Un Puikules muiža, parks patiesi ir vēsture, - šo izvēli pamatoja filiāles vadītāja Agrita Vagoliņa. Projektu rosināja lauku sieviešu klubs Naktsvijoles, bet pasākumā tā vadītāja Maija Martinova uzsvēra, ka savu roku pielika ļoti daudz cilvēku. Vispirms - Valda Bārdas firma Draugu dārzs, kas sagādāja kokmateriālu skulptūrām, tāpat Rīgas Amatniecības vidusskolas audzēkņi, kuri tās darināja. Arī daudzi pašu pagasta cilvēki, kuri gan izkopa tēliem izraudzīto vietu parkā, gan tos nostiprināja. - Mūsu divarpus metrus augsto eņģeli 8 vīri knapi varēja panest, - atklāja M. Martinova. Paldies tika visiem atbalstītājiem, darītājiem un arī Brīvzemnieku pagasta pārvaldes vadītājam Arvīdam Bērziņam.

Pasākumā piedalījās arī evaņģēlists Jānis Šmits, sens puikuliešu draugs, tāpēc viņš tika arī mīļi pieteikts - Jāņonkulis. Viņš svētīja puikuliešu veikumu un īpaši eņģeli. - Koks pats par sevi izstaro dvēseliskumu, un šis ir gaišs eņģelis, - viņš secināja. M. Martinova atgādināja par svētbrīžiem tautas namā, mācību centrā un arī ziemā pie pašu veidotā sniega altāra. Piemēram, pērn sniega tā veidošanai īsti nebija, bet nu līdz ar eņģeļa uzstādīšanu Puikulē ir īpaša vieta svētbrīžiem. - Mums prieks, ka palīdzējām jums tikt pie sava sargeņģeļa, - uzrunājot klātesošos, atzina A. Vagoliņa. Vēl parkā savu vietu radusi arī 5 pūču ģimene. - Pūces simbolizē zināšanas, gudrību, tāpēc te pie skolas tām ir īstā vieta. Bez tam naktīs var dzirdēt, kā mūsu parkā kliedz īstās pūces, - bilda pagasta pārvaldnieks.

Pirms nedēļas Valmieras filiāles vadītāja un Limbažu nodaļas vadītāja Antra Gudaņeca piedalījās arī cita Hipotēku bankas atbalstīta projekta rezultāta baudīšanā - Lauvās bija labiekārtota tautas nama apkārtne. - Sajūtas tādos brīžos ir fantastiskas. Tādās nelielās apdzīvotās vietās kā Lauvas, Puikule var sajust cilvēku dvēseliskumu, viņu prasmi par nelielu naudu veikt lielas lietas, - secināja A. Vagoliņa. Lai gan Hipotēku bankai ir pārmaiņu laiks un tās nākamā gada budžets vēl tikai top, ir informācija, ka tiks darīts viss, lai šis bankas atbalstītais projektu konkurss turpinātos.
Regīnas TAMANES teksts un foto

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2015  Web izstrāde: Web Dienests