Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

1. septembris
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
2. septembris, 2014

#Clock#
Otrdiena
2. septembris
Elīza, Lizete, Zete
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai sēnēs jau bijāt?
Salasīju pilnus traukus
Labprātāk ēdu, nekā lasu
Baidos iet mežā
Sēnes neinteresē
Vēl gatavojos sēņot
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika


Upeņu komercdārzi

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Ar Hipotēku bankas atbalstu puikulieši tiek pie sava eņģeļa
Pievienots: 2012. gada 5. oktobris
Svētdien Puikules parkā pulcējās interesenti, kuri vēlējās piedalīties pastaigu takas svinīgā atklāšanā. Šis ir viens no projektiem, ko finansiāli atbalstīja Hipotēku bankas klientu kluba Mēs paši programma. Pie tam viens no īpašajiem projektiem, jo to kā atbalstāmu izvēlējās bankas Valmieras filiāles vadība.

- Mēs nedrīkstam radīt tikai no jauna, jāsaglabā arī vēsturiskais. Un Puikules muiža, parks patiesi ir vēsture, - šo izvēli pamatoja filiāles vadītāja Agrita Vagoliņa. Projektu rosināja lauku sieviešu klubs Naktsvijoles, bet pasākumā tā vadītāja Maija Martinova uzsvēra, ka savu roku pielika ļoti daudz cilvēku. Vispirms - Valda Bārdas firma Draugu dārzs, kas sagādāja kokmateriālu skulptūrām, tāpat Rīgas Amatniecības vidusskolas audzēkņi, kuri tās darināja. Arī daudzi pašu pagasta cilvēki, kuri gan izkopa tēliem izraudzīto vietu parkā, gan tos nostiprināja. - Mūsu divarpus metrus augsto eņģeli 8 vīri knapi varēja panest, - atklāja M. Martinova. Paldies tika visiem atbalstītājiem, darītājiem un arī Brīvzemnieku pagasta pārvaldes vadītājam Arvīdam Bērziņam.

Pasākumā piedalījās arī evaņģēlists Jānis Šmits, sens puikuliešu draugs, tāpēc viņš tika arī mīļi pieteikts - Jāņonkulis. Viņš svētīja puikuliešu veikumu un īpaši eņģeli. - Koks pats par sevi izstaro dvēseliskumu, un šis ir gaišs eņģelis, - viņš secināja. M. Martinova atgādināja par svētbrīžiem tautas namā, mācību centrā un arī ziemā pie pašu veidotā sniega altāra. Piemēram, pērn sniega tā veidošanai īsti nebija, bet nu līdz ar eņģeļa uzstādīšanu Puikulē ir īpaša vieta svētbrīžiem. - Mums prieks, ka palīdzējām jums tikt pie sava sargeņģeļa, - uzrunājot klātesošos, atzina A. Vagoliņa. Vēl parkā savu vietu radusi arī 5 pūču ģimene. - Pūces simbolizē zināšanas, gudrību, tāpēc te pie skolas tām ir īstā vieta. Bez tam naktīs var dzirdēt, kā mūsu parkā kliedz īstās pūces, - bilda pagasta pārvaldnieks.

Pirms nedēļas Valmieras filiāles vadītāja un Limbažu nodaļas vadītāja Antra Gudaņeca piedalījās arī cita Hipotēku bankas atbalstīta projekta rezultāta baudīšanā - Lauvās bija labiekārtota tautas nama apkārtne. - Sajūtas tādos brīžos ir fantastiskas. Tādās nelielās apdzīvotās vietās kā Lauvas, Puikule var sajust cilvēku dvēseliskumu, viņu prasmi par nelielu naudu veikt lielas lietas, - secināja A. Vagoliņa. Lai gan Hipotēku bankai ir pārmaiņu laiks un tās nākamā gada budžets vēl tikai top, ir informācija, ka tiks darīts viss, lai šis bankas atbalstītais projektu konkurss turpinātos.
Regīnas TAMANES teksts un foto

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Interneta pakalpojumi Limbažos

   
 
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2014  Web izstrāde: Web Dienests