Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Svētdiena
20. augusts
Bernhards, Boriss
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ATSAUKSMES
Pievienot savu atsauksmi
Pievienot atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Lapaspuse 1 2 3 4
Labvakar!
Vēlos izteit vissirsnīgāko paldies\"Limbažu fondam\", īpaši S. Lielmanei par talantīgo bērnu atbalstu. Pateicioties Jums un Jūsu fondam mans dēls, Ruslans Andrejevs, tika pie skaista un laba instrumenta. Lai izdodās visi Jūsu projekti.
Ar cieņu, Valentīna Andrejeva.
valentina Andrejeva 05.02.2017 23:45
Labvakar!
Gribu pateikt mīļu paldies par jautro Ziemassvētku tirdziņu!It sevišķi jauniešiem no TDA\"Katvari,, par bezmaksas samīļošanu!Ari par gardo zupiņu un karsto piparmētru tēju!Ar cieņu Māra Ķirse
māra ķirse 30.12.2015 20:36
simtprocentīgi piekrītu Armanda k-gam.Būs grūti vēl atrast citu valodu ar tik plašu iespēju izteikties ,niansējot visparastākos sarunvalodas vārdus,nerunājot nemaz par tām valodas vērtībām,kas slēpjas dialektos un apvidvārdos,kāpēc no tā kautrēties,jo ,kas neciena savu valodu,neciena pats sevi
nlo 30.07.2015 13:52
nebūtu slikti ja varētu iegādāties tikai vienu laikraksta numuru, domāju e-variantu.
Andris 24.06.2015 18:52
Piekrītu auša. Forši. Uz Mārtiņiem derētu tādu pašu un vēl labāku.
Ludvigs 21.06.2015 14:07
Paldies \"Ausekļa\" veidotājiem par jaunāko laikraksta numuru - apjomīgs, interesants, vizuāli izskatīgs! Līgo svētkos ir ko lasīt un pārlasīt.
auša 20.06.2015 23:19
Rakstu to braucēju vārdā, kuri 13. jūnijā apmeklēja Kalsnavas arborētumu, Madonu un Vestienas novadu Vidzemes augstienē. Cienījamā Tamanes kundze jau trešdienas Auseklī veltīja šim notikumam savu skatījumu. Piekrītu, ka bioloģiskajā lauku sētā vistu nebija tik daudz, kā dažā mūsu saimniecībā, taču ainavas skaistumu tas nudien neietekmēja. Un nezinu vai ģeogrāfijas zināšanu trūkums vai Madonā pie vīndariem baudītā dzira autorei bija sajaukusi debesspuses un Vestienas vietā minēta Veselava, kas atrodas citā Latvijas malā. Gribētos no autores lielāku precizitāti. Ja jau reiz nelielā rakstiņā pieminēts arī sirmais madonietis ar viņa mīļāko dziesmu, tad varbūt svarīgāk bija bilst, ka viņš piedzima vienā gadā ar Latvijas valsti un par savu darbu (ne vīndara) no prezidenta A. Bērziņa saņēmis 3 Zvaigžņu ordeni. Un kā zinām, Latvijas valstij 100. gadu būs 2018. gadā, un arī cienījamajam Ķeguma HES cēlējam Kārlim Dumbrājam vēl nav 98 gadi, kā min autore, bet par 3 gadiem mazāk.
Gaida 19.06.2015 12:42
Labdien! Gribētos izteikt savas pārdomas, varbūt tas būtu arī ieteikums- saistībā ar Limbažu autoostu. Viss it kā vienkārši, iebraucot ar autobusu piemēram nelimbažnieks tā īsti nesaprot, kur atrodas, kas par pilsētu. Kad bija dzelzsceļš, bija Limbaži- pēc pārbūves nē vairs . It kā sīkums, bet tas taču visiem patiktu, ja būtu skaisti sakārtotajā jaunā apvedceļa malā, aiz jaunajām autobusu piestātnēm būtu ,,LIMBAŽU AUTOOSTA\". Tās ir manas , un ne tikai , domas. Vai tas ir vajadzīgs, vai nevajadzīgs kosmoss lai spriež tie , kam vajadzētu- Jūs tikai varbūt ,,pametiet\" ideju. Paldies, mans ,,Ausekli\".
- 03.12.2014 11:53
Pat nezinu,kā teikt,bet....mūs INDĒ NOST! Laukos tā teikt sūdu smaka ir mums zināma labi,tā skādi nedara nevienam BET...ko lej uz lauka no lielām baltām mucām? itka nedaudz jau virca ir,bet....ir vēl kautkas tāds,kas mums sit ciet elpu,māja visa pievilkusies,kaimiņienei ir alerģija,labi,ka mājās turam šprices,galva reibst un sāp ,bet zāles neder nevienas! Divas dienas dzīvojam tā itkā būtu kādā ķīmijas izgāztuvē! Laukā bezvējš +30 visa ta inde,garo un pat garšas mutē dīvainas! Esam pie mājām Krūjkalni,lauks aiz viņām tā tuvak mums mums mājas Vallītes Vidrižu pagasts. Ko tādu var liet,ka tik drausmīga smirdoņa,kāda var tur būt raža? kam to galdā pasniegs?
Dzīvojam laukos ne pirmos gadus,BET KO TĀDU!Tagad atliek vien gaidīt,saulīti visu to ļergu uzsildam,logus,durvis aizbultēsim un gaidīsim.....:(
Paldies tā lauka īpašniekam....personīgi pateiktu paldies,bet saimnieks nezināms:(. Varbūt kāds viņu zin? PALDIES!
Erii 07.07.2014 07:51
Man Jāņu numurā īpaši patika karikatūras.
zinaida 02.07.2014 09:13
Paldies \"Ausekļa\"veidotājiem par Jāņu avīzi! Tur bija viss - gan bagātīgas ziņas, gan ar acīm ko baudīt, gan sirdi varēja sasildīt...
auša 25.06.2014 10:36
Tie aktuālie jautājumi šķiet zaudē aktualitāti. Stāv kreisajā stūri bez maz vai mēnesi. Varbūt mainīt nosaukumu - mēneša jautājums.
vesais 14.05.2014 08:00
Ausekļa Limbažu teātris teic PALDIES visiem un ikvienam,kas izrādīja cieņu režisoram Dailonim Vanagam!
vesais 25.10.2013 19:17
Skasti atjaunotas vecpilsētas ēkas Limbažos. Paldies Pleša kungam. Vēl derētu kaut kur sadabūt kādus latiņus, lai piemēram Rātsnamam salabotu izdrupušās apakšas, tāpat muzeja ēkai salabot nopukušās apakšējās daļas fasādei. Varēja jau to izdarīt reizē ar jau padarīto, droši vien steigā piemirsies.
Ludvigs 03.06.2013 13:38
Man arī prieks par D.Zaļupi un G.Plešu. Bet skumji vērot 4.varas pozīciju attieksmē pret šiem notikumiem un demokrātijas izpratnē. Tieši to atspoguļojumā jau redzams, ka sākusies pašvaldību vēlēšanu kampaņa un \"Ausekļa\" pozicionēšanās \"Vienotības\" (D.Zaļupe) frontē. Abi itkā valsts nozīmes notikumi, bet ziņas par G.Plešu (TB/LNNK) n-tās lapaspuses virsrakstā - \"muzejnieks Plešs\", itkā cilvēkam vārda nebūtu. Toties 1.lapā ar bildi - \"D.Zaļupe\", kāpēc tad ne \"sportiste Zaļupe\"? Tas nav tikai cieņas vai necieņas jautājums, tas skaidri apliecina, ka \"Auseklis\" pašvaldības vēlēšanās savu izvēli jau izdarījis. Vērosim turpmāk.
Egils 21.03.2013 09:59
Liels prieks par Diānu Zaļupi un Gundaru Plešu.Par viņu lielā un izcilā darba novērtējumu.Bez tam labi, ka nekautrējamies savējos izvirzīt apbalvojumiem un godināt. Sveicieni un laba vēlējumi Diānai un Gundaram!
vesais 20.03.2013 10:54
ROTĀJUMI LIMBAŽU IELĀS.
VILŠANĀS.SKAISTI RAKSTĪTS PAR VECPILSĒTAS LATERNĀM. VIENĪGĀS TĀDAS PASAULĒ. RĀDĀ TV, BET ROTĀJUMI PASTA IELĀ, JSUNAJĀ IELĀ.VAI TAD PIRMS IEDEGŠANAS NEVARĒJA PĀRBAUDĪT, VAI DARBOJAS VISAS LAMPIŅAS. PASTA IELAS SNIEGPĀRSLIŅAS, KATRAI NEDEG PA KĀDAM ZARIŅAM. JAUNAJĀ IELĀ ZILĀS LAMPIŅAS, VIENAS DEG OTRĀM TIK PA KĀDAM ZARIŅAM
limbazniece 13.12.2012 08:53
Erii 17.09.2012 11:54
Bušs jau ir baigi atraktīvais mācītājs. Pats gan tur nebiju, bet pieļauju, ka viņa sacītais tika laists gar ausīm līdz brīdim, kad notika tā akcija, un tādejādi arī netika saprasts kādā kontekstā tas tika darīts.
sensitīvs 13.09.2012 00:30
Sestdien biju Liepupes kapos uz kapu svētkiem, kā jau katru gadu- viss burvīgi un skaisti šai klusajā vietā, taču līdz brīdim, kad mācītājs ielika savu galvu karātavu cilpā un sāka stāstīt, ka no šīs lietas (pakāršanās) nav jābaidās, ka to ...nevar darīt uz akmens... nu mazliet kļuva jocīgi- kapos bija gan bērni, gan veci cilvēki un varbūt arī kāds, kurš ir izmisis... vispār šoks bija visiem mūsu kuplajiem radiņiem, kaut kas neredzēts un nedzirdēts!!! Vai šeit viss ir tā jābūt? kas tad īsti ir kapu svētki??? Vai pats mācītājs nes atbildību par to, ko viņš atļaujas, šajā visā pat texts vairs nebija būtisks, jo tas bija mazsvarīgs un vairs neuztverams... katrs to var iztulkot savādāk, viens kaut ko dzirdēja , otrs- kaut ko neuztvēra- taču redzēja daudzi... gribētos zinēt ko vairāk par šo lietu...
petuhova 30.07.2012 10:30
Lapaspuse 1 2 3 4
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

auseklis.lv vecā web lapas versija

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys